Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

NA WSPÓLNEJ - ODC. 3096-3099

Polecane | Programy |
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3096-3099
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3096-3099  Foto: TVN

Oglądaj nowe odcinki „Na Wspólnej” od poniedziałku do czwartku, 28 września-1 października o godzinie 20:40 (CET – Berlin, Paryż), 20:20 (CST – Chicago), 21:20 (EST – Nowy Jork, Toronto).

NA WSPÓLNEJ - ODC. 3096-3099NA WSPÓLNEJ - ODC. 3096-3099
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3096-3099NA WSPÓLNEJ - ODC. 3096-3099
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3096-3099NA WSPÓLNEJ - ODC. 3096-3099
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3096-3099NA WSPÓLNEJ - ODC. 3096-3099
Foto: TVN

3096

Poniedziałek, 28.09.2020

Sandra wybudza się ze śpiączki – jest szczęśliwa, że jest przy niej Michel. Jednak ukochany myślami błądzi gdzie indziej… Po południu odwiedza w areszcie Magdę! Obiecuje ratunek kobiecie, która go więziła!

Podczas kolejnej rozprawy adwokat Wawrzyniaka przedstawia filmy, na których Sabina grozi mężowi, że go zniszczy! Weronika i Agnieszka są w szoku. Olszewska prosi Roberta, żeby nieoficjalnie sprawdził na policji, czy na Wawrzyniaka nie ma jakichś „kwitów”, które pomogłyby im podważyć wiarygodność biznesmena. Tadeusiak robi to, ale podziękowań oczekuje tylko od… Weroniki!

Smolny tłumaczy rodzinie, jak doszło do ostatecznego zwycięstwa nad Baliszewskim. Przed nim i Basią teraz bardzo ważne rozmowy ze swoimi szefami, dotyczące ich zawodowej przyszłości…

 

3097

Wtorek, 29.09.2020

Weronika, dzięki informacji zdobytej przez Roberta, rujnuje nieskazitelną reputację biznesmena Wawrzyniaka i wygrywa sprawę Sabiny! Rzekomy oprawca żony jest tym oburzony… Tymczasem Robert próbuje spotkać się z synem. Jego była żona nie pozwala na to przekonana, że Robert jest pijany. Olga grozi, że wezwie policję - robi się bardzo nerwowo!

Franek zauważa w osiedlowym parku mężczyznę rozsypującego karmę. Przyłapany truciciel zwierząt ucieka. Niestety, młody Berg nie dostrzega jego twarzy. Joanna znajduje na wycieraczce zuchwały list od mordercy zwierząt. Jego treść wskazuje, że to może być ktoś z sąsiadów! Tymczasem wieczorem truciciela spotyka ekscentryczna staruszka - pani Gabriela…

Michał, po zasłabnięciu i pobycie w szpitalu, ma mocne postanowienie zadbania o swoją kondycję. Zamierza się odchudzać, ale okazuje się to bardzo trudne - do Brzozowskiego wpada Marcin z piwem i pizzą. Raczących się kaloriami przyłapuje wspaniały i wysportowany Bartek - tata kolegi Ignasia…

 

3098

Środa, 30.09.2020

Roman wpada do biura i zastaje Marylkę… kochającą się z jednym z inwestorów! Jest totalnie zniesmaczony. Mikołaj i Marta, bardzo za sobą stęsknieni, chcą by ich rodzice się pogodzili. Jednak kolejna próba pojednawczej rozmowy między Honoratą a Romanem kończy się… groźbą sądu i rozwodu!

Daria ma mnóstwo na głowie – Adam wychodzi ze szpitala, a ona ma studia i jeszcze musi zaopiekować się Renatą. Dziewczyna spóźnia się na wyjście ukochanego, co natychmiast wykorzystuje brat Adama! Tymczasem do chorej Renaty przychodzi… Tania!

Michał, gotowy do treningu, czeka na Marcina. Jednak kumpel, zamiast na bieganie, zabiera go na… kebab! Przyłapuje ich Kamil i przypomina Brzozowskiemu o konieczności diety! Wieczorem otyłość Michała staje się obiektem kpin stand-upera. Ostro poirytowany Brzozowski postanawia rozprawić się z wesołkiem!

 

3099

Czwartek, 1.10.2020

Honorata decyduje, że musi w samotności przemyśleć swoje życie. Nie wie, czy chce jeszcze być z Romanem! Marta obawia się, że to będzie koniec małżeństwa ojca. Tymczasem Hoffer przekonuje się dotkliwie o tym, że jego żona miała rację co do Marylki i Brodatego… Chce powiedzieć to wszystko Honoracie i ją przeprosić – czy dostanie taką szansę?!

Tatiana prosi Marię o pożyczkę – musi zapłacić grzywnę, bo inaczej zajmą jej mieszkanie! Na Wspólnej pojawia się jej były wielbiciel z Ukrainy… Tymczasem Adam przekonuje brata, żeby ten chociaż spróbował polubić jego dziewczynę!

Smolny poszukuje dziennikarzy do Tygodnika Wspólnego. Każdy kolejny kandydat coraz bardziej go rozczarowuje. Tymon podpowiada szefowi, żeby postawił na nowe media i zatrudnił znaną dziennikarkę internetową Bognę Blum. Smolny nie traktuje jej poważnie - do chwili, gdy kobieta przysyła mu wywiad z pacjentem zarażonym śmiertelnym wirusem!

WOJNY SAMOCHODOWE 10
Następny artykuł:

WOJNY SAMOCHODOWE 10

tvnpix