Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

NA WSPÓLNEJ - ODC. 3077-3080

Polecane | Seriale |
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3077-3080
NA WSPÓLNEJ - ODCINKI 3077-3080  Foto: TVN

Oglądaj nowe odcinki „Na Wspólnej” w ITVN, od poniedziałku do czwartku 25 - 28 maja o godzinie 20:40 (CET – Berlin, Paryż), 20:20 (CST – Chicago), 21:20 (EST – Nowy Jork, Toronto).

NA WSPÓLNEJ - ODCINKI 3077-3080NA WSPÓLNEJ - ODCINKI 3077-3080
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODCINKI 3077-3080NA WSPÓLNEJ - ODCINKI 3077-3080
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC 3073-3076NA WSPÓLNEJ - ODC 3073-3076
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODCINKI 3077-3080NA WSPÓLNEJ - ODCINKI 3077-3080
Foto: TVN

3077

Poniedziałek, 25.05.2020

Renata ma nowotwór?! Sławek jest z Tatianą na rozprawie sądowej. Kobieta nie wytrzymuje kłamstw szefa tartaku i wyzywa go od morderców! Zostaje wyproszona z rozprawy - Dziedzic tuli ją i pociesza… Tymczasem Renata odbiera wyniki badań – ma guzka w piersi! Jest przerażona i załamana, dzwoni do Sławka. Ale ten nie ma czasu z nią rozmawiać! Paweł ma dość ojca złodzieja! Beata jest oczarowana Gustawem i uważa, że narzeczony powinien kochać ojca takim, jakim jest. Paweł jednak wie swoje… I nie myli się - przy pierwszej nadarzającej się okazji Gustaw okrada klientkę baru Ziębów! Miłka znowu ściągnie Bruna na dno?! Do mieszkania Bruna dobija się w nocy naćpana Miłka. Jarek nie chce jej wpuścić, ale Krawczyk chce pomóc narkomance. Przychodzi z Miłką do fundacji Jonasza i chce, by ten pomógł jej w powrocie do ośrodka odwykowego. Ale Jonasz oznajmia, że usuwa Bruna z grona wolontariuszy! I ostrzega, że Miłka ściągnie go na dno…

3078

Wtorek, 26.05.2020

 

Joanna zszokowana – Bogdan ma romans z Sarą?! Sara przychodzi do Bogdana i przeprasza za wczorajszy pocałunek. Berg nie ma z tym żadnego problemu. Kiedy nieoczekiwanie Joanna i Franek wracają wcześniej z lotniska, wita ich… półnaga Sara! Do Beaty boleśnie dociera prawda o Gustawie! Gustaw trafił do szpitala! Paweł odwiedza go i… znajduje w szafce ojca skradziony klientce portfel. Robi ojcu karczemną awanturę… Tymczasem Beata wiezie klienta, który wyraźnie zainteresował się jej kolczykami, prezentem od Gustawa. Mężczyzna na chwilę wysiada, po czym wraca… z policją! Jaką tajemnicę skrywa Adam?! Sławek spędza kolejną namiętną noc z Tanią. Piękna Ukrainka oświadcza mu, że ona nie chce być tylko kochanką… Adam prosi Darię, żeby została z nim na zawsze! Zakochani są bardzo szczęśliwi – do momentu, aż dziewczyna znajduje pudło z pamiątkami Adama. Kiedy chce je otworzyć, mężczyzna wybucha!

3079

Środa, 27.05.2020

 

Oszalały Robert atakuje byłą żonę! Robert idzie do psychologa, jednak kiedy słyszy, że musi się poddać terapii w ośrodku zamkniętym – trzaska drzwiami. Rozdygotany zjawia się pod domem syna i siłą wchodzi do środka! Olga dzwoni po policję! Tymczasem do Weroniki przychodzi jej klientka Sabina i pokazuje ślady pobicia przez męża. Roztocka namawia bizneswoman na obdukcję… Ewa uśmierci pacjenta?! Ostrowski wraca do pracy w szpitalu. Wraz z zespołem dowiaduje się, że będą mieli nową dyrektor. Odchodząca Kolenda namawia Arka na start w konkursie na ordynatora… Tymczasem Ewa asystuje Dorocie przy zabiegu. Nieoczekiwanie szefowa prosi ją o samodzielne wstrzyknięcie preparatu. Po zastrzyku Ewy pacjent… traci przytomność! Smolni mają dość - wypowiadają wojnę wszystkim! Basia stawia się szefowi – nie będzie płacić kary za coś, czego nie zrobiła! Oświadcza Bastianowi, że poda go do sądu! Tymczasem Smolny wręcza Baliszewskiemu swoje wymówienie. Ale uciec od Adriana nie jest łatwo…

 

3080

Czwartek, 28.05.2020

 

Sławek dowiaduje się, że Renata ma raka – czy zada jej kolejny cios?! Tania jest przeszczęśliwa – dziś Sławek w końcu powie Renacie, że od niej odchodzi! Ale rozmowa Sławka z Renatą ma nieoczekiwany przebieg – Dziedzic dowiaduje się, że Kraszewska ma raka! Co zrobi?! Weronika ostatecznie rzuci Roberta?! Sabina zrobiła obdukcję - dziękuje Agnieszce i Weronice, że obudziły w niej odwagę. Wcześniej zalękniona, teraz decyduje się zrobić wielki medialny szum! W kancelarii zjawia się mąż Sabiny - błaga Roztocką, żeby nie wierzyła w kłamstwa żony. Jej chodzi tylko o jego pieniądze! Wieczorem Weronika podejmuje swoją ostatnią walkę – stawia Robertowi ultimatum: odwyk albo rozstanie! Smolny poniżany przez Baliszewskiego na oczach zespołu! Adrian jawnie mobbuje Smolnego w pracy. Jednak Krzysztof znosi to ze stoickim spokojem – wie, że musi ratować swoich ludzi przed zwolnieniem. Ale zespół nie jest już monolitem – Tomek widzi, jak Tymon zaczyna spiskować z Baliszewskim!

 

TEKST TVN

Ach, ten ślub!
Następny artykuł:

Ach, ten ślub!

tvnpix