Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

NA WSPÓLNEJ - ODC. 3046-3049

Polecane | Seriale |
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3046-3049
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3046-3049  Foto: TVN

NA WSPÓLNEJ - ODCINKI 3046 - 3049

Dagmara odcina się od Przemka

serial obyczajowy, Polska, rok produkcji: 2020

Oglądaj nowe odcinki „Na Wspólnej” w ITVN, od poniedziałku 30 marca do czwartku 2 kwietnia o godzinie 20:40 (CET – Berlin, Paryż), 20:20 (CST – Chicago), 21:20 (EST – Nowy Jork, Toronto).

NA WSPÓLNEJ - ODC. 3046-3049NA WSPÓLNEJ - ODC. 3046-3049
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3046-3049NA WSPÓLNEJ - ODC. 3046-3049
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODC. 3046-3049NA WSPÓLNEJ - ODC. 3046-3049
Foto: TVN

3046

Poniedziałek, 30.03.2020

Sławek dochodzi prawdy dla... Tani - jego córka upija się z rozpaczy! Sławek nie odpuszcza sprawy Witalija – chce zdobyć nagrania monitoringów z wieczora, w którym ten zmarł. Dzwoni do Tani na Ukrainę - nie zostawi jej samej! Tymczasem Daria przeżywa traumę, którą zafundował jej Dominik. Wieczorem przychodzi do Sławka i Renaty kompletnie pijana z… obcym facetem!!! Danka i jej uczniowie nie pozwolą na wycinkę drzew?! Na boisko szkoły Danki wjeżdżają ciężkie maszyny a robotnicy przygotowują się do wycinki starodrzewu! Oburzona młodzież stara się do tego nie dopuścić – dochodzi do szarpaniny! Zaskoczona całą sprawą Zimińska interweniuje u burmistrza dzielnicy – dowiaduje się, że… sprawa jest przegrana! Danka zwołuje naradę… Wojtek zdradzany?! Były szef Wojtka proponuje Szulcowi i Monice połączenie sił – wspólną szkołę jazdy. Wojtek absolutnie nie widzi możliwości współpracy ze znienawidzonym szefem! Co innego Monika – spotyka się z mężczyzną poza plecami Szulca…

3047

Wtorek, 31.03.2020

 

Agata czuje, że straciła Norberta – a Bruno… poświęca się ćpunce! Agata wraca z Afryki. Bezsilna czuje, że musi się pogodzić ze stratą Norberta… Tymczasem Bruna napadają bandyci - każą mu odpieprzyć się od jednego z klubów. Pobity Krawczyk znajduje w biurze wolontariatu ledwie żywego Jonasza! Bruno odprowadza na odwyk Miłkę i obiecuje rozdygotanej dziewczynie, że będzie na nią czekał… Sławek ostro ustawia córkę, bo… musi zająć się tajemnicą śmierci brata Tani! Sławek - sfrustrowany zachowaniem córki - oświadcza jej, że od dziś musi się dokładać do domowych rachunków! Daria znajduje psychiczne oparcie u Adama, swojego wykładowcy… Tymczasem Sławek drąży sprawę śmierci brata Tani – jest już pewny, że kryje się za nią jakaś tajemnica! Berg w szoku – Franek wygrał duże pieniądze w grze komputerowej! Franek cały czas oszukuje ojca i zamiast chodzić do szkoły, gra w gry online! Bogdan dziwi się, skąd syn ma nowy komputer – dowiaduje się, że właśnie z wygranej… Franek poznaje sąsiadkę – wiolonczelistkę Sarę. Jest pod jej ogromnym wrażeniem!

 

3048

Środa, 01.04.2020

 

Dagmara chce odciąć od siebie Przemka – chętnie pociesza go Monika! Dagmara wychodzi ze szpitala. Zdesperowany Przemek jeszcze raz próbuje jej przypomnieć ich związek! Jednak ukochana go nie słucha, - chce, by zostawił ją w spokoju! Załamany chłopak zwierza się Monice, która chętnie służy wsparciem młodemu Smolnego… Adamski trzęsie oddziałem – Kamil i Ostrowski w defensywie… Ostrowski z dużymi nadziejami idzie na wizytę kontrolną po zawale serca. Jednak ordynator Adamski oświadcza, że Arek wróci do zawodu, ale… po jego trupie! Na dodatek Kamil uświadamia Ostrowskiemu, że w badaniach które razem przeprowadzali, jest błąd. Jak o tym powiedzieć Adamskiemu?! Franek fałszuje aplikację w telefonie ojca, a ten zapomina o świecie opętany piękną sąsiadką-wiolonczelistką! Franek hakuje dziennik elektroniczny w telefonie Bogdana – od teraz ojciec nie będzie wiedział, że chłopak nie chodzi do szkoły! Tymczasem Berg ratuje zapłakaną sąsiadkę – Sarze skradziono… wiolonczelę! A za godzinę ma przesłuchanie w filharmonii!!! Bogdan zdobywa zastępczy instrument, zawozi Sarę i – karcąc niechętną komisję – doprowadza do przesłuchania pięknej sąsiadki! Niestety, zapomina że miał odebrać córkę z przedszkola…

3049

Czwartek, 02.04.2020

 

Jarek chce zakończyć znajomość z Emi – ale… nie może!!! Jarek podejmuje ostateczną decyzję – kończy współpracę z Emi. Ma dość kłótni z Elizą… Emi jest bardzo zawiedziona, ale się zgadza. Niespodziewanie, podczas ich ostatniego występu zjawia się jej ojciec z policją i… każe aresztować córkę!!! Basia straci pracę a Przemek… nigdy nie odzyska Dagmary?! Basia dowiaduje się, że… może stracić pracę! Tymczasem Przemek wraca do filmu – Monika wymogła to na reżyserze. Jednak młody Smolny nie może zapomnieć o swojej ukochanej – wieczorem pojawia się pod domem Dagmary. To, co widzi przez okno, pozbawia go wszelkich złudzeń! Firma Szulca kwitnie – jest tylko jeden problem: babcia Bronia!!! Szkoła nauki jazdy Wojtka i Moniki rozwija żagle – kursanci walą drzwiami i oknami! Jednak nie ma róży bez kolców – największym jest… babcia Bronia! Najstarsza kursantka znowu daje popalić Szulcowi – na pełnym gazie taranuje środek ronda, masakrując samochód! Wojtka trafia szlag!!!

 

Więcej na www.itvn.pl

TEKST TVN

#zostanwdomu, wyślij paczkę i zyskaj dostęp do TVN International
Następny artykuł:

#zostanwdomu, wyślij paczkę i zyskaj dostęp do TVN International

tvnpix