Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

NA WSPÓLNEJ

Polecane | Seriale |
NA WSPÓLNEJ
NA WSPÓLNEJ - ODCINKI 2926-2929  Foto: TVN

NA WSPÓLNEJ - ODCINKI 2926-2929

JOACHIM UMIERA, ALE ANASTAZJA MA SZANSĘ PRZEŻYĆ!

serial obyczajowy, Polska, rok produkcji: 2019

Ciężko pobity Joachim umiera… Wkrótce okaże się, że jego nerka może uratować życie Anastazji. Tymczasem Tosia mści się na Ajce, nagrywając ją nago! Zapraszamy do ITVN od poniedziałku do czwartku, 19 – 22 sierpnia o godzinie 20:40 (CET – Berlin, Paryż), 20:20 (CST – Chicago), 21:20 (EST – Nowy Jork, Toronto).

NA WSPÓLNEJ - ODCINKI 2926-2929NA WSPÓLNEJ - ODCINKI 2926-2929
Foto: TVN

NA WSPÓLNEJ - ODCINKI 2926-2929NA WSPÓLNEJ - ODCINKI 2926-2929
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODCINKI 2926-2929NA WSPÓLNEJ - ODCINKI 2926-2929
Foto: TVN

2926

Poniedziałek, 19.08.2019

Joachim, ciężko pobity, trafia do szpitala. Niestety, lekarze stwierdzają śmierć mózgu Trzcińskiego… Niedługo potem okazuje się, że jest dawca nerki dla Anastazji! Tomek i Ziębowie są szczęśliwi, że dziewczyna ma szansę na nowe życie! Hofferowie przerażeni – dowiadują się o samookaleczaniach Uli! Kamil i Zuza są zszokowani – wychodzi na jaw, że Ula się okalecza! Muszą wiedzieć, kto zrobił ich córce krzywdę i rozpowszechnił upokarzający ją filmik. Czy Ula wyda Tosię?! Kasia z Darkiem odnajdują ojca Jarogniewa?! Kasia bardzo przejmuje się uczuciami podopiecznego Darka. Naciska Żbika, żeby szukał ojca Jarogniewa. Darek wraz z Kasią i dzieciakiem ruszają do namierzonego przez nich mężczyzny. Jak zareaguje na dwunastolatka jego domniemany ojciec?!

 

2927

Wtorek, 20.08.2019

Tosia mści się na Ajce! Ula rozpoczyna terapię z psychologiem. Tymczasem Tosia próbuje sobie poradzić z wyrzutami sumienia. Po lekcji WF-u dopada Ajkę i nagrywa ją półnagą. Grożąc, że wrzuci filmik do Internetu, każe dziewczynie na klęczkach przepraszać Ulę! Smutek po śmierci Joachima nie pozwala cieszyć się zdrowiem Anastazji… Ziębowie i Beata dowiadują się od Tomka o śmieci Joachima. Wszyscy pogrążeni są w smutku. Tomek kompletnie nie wie, jak ma powiedzieć Anastazji, że jej brat nie żyje… Tymczasem ona – odzyskawszy przytomność – przez chwilę czuje jego obecność! Norbert ekspertem od narkotyków – co na to Bruno?! Norbert przygotowuje się do spotkania z rodzicami ucznia, który miał w szkole zapaść narkotykową. Poważnym podejściem do problemu i wiedzą imponuje dyrektorce oraz swoim przyjaciołom… Jedynie Bruno unika rozmów na temat narkotyków – czyżby obawiał się, że jego uzależnienie wyjdzie na jaw?!

2928

Środa, 21.08.2019

Lekarze decydują o leczeniu Ewy elektrowstrząsami! Ewa jest w ciężkiej depresji i wciąż odmawia widzeń z bliskimi. Ostrowski jest zdruzgotany, gdy dowiaduje się, że żona ma być leczona elektrowstrząsami. Nie chce się na to zgodzić. Podobnie Igor. Psychiatra tłumaczy, że w przypadku takim jak u Ewy, gdy nie działają leki, ta metoda może być jedynym ratunkiem… Bruno próbuje naprawić zło?! Norbert stara się dowiedzieć od swojego ucznia, skąd miał narkotyki. Tymczasem Malwina oznajmia Brunowi, że nie dopuszcza możliwości, aby w ich klubie handlowano narkotykami! Krawczyk – przejęty jej słowami – próbuje dogadać się z dilerem, żeby nie sprzedawał prochów nieletnim… Marta powie Mikołajowi całą prawdę o Romie?! Mikołaj ma dzisiaj ostateczną rozprawę rozwodową. Będzie wolnym człowiekiem i wyraźnie liczy na nowy, lepszy rozdział swojego życia… Nieoczekiwanie Roma przeprasza Martę za wszystkie świństwa. Na kolanach błaga ją, żeby nie mówiła Mikołajowi prawdy o niej. Konarska jest tym szczerze ubawiona…

2929

Czwartek, 22.08.2019

Elżbieta podejrzewa Zuzę o kradzież a Ewa… żegna się z mężem i synem?! Ela zupełnie nie jest już sobą – wobec Julki jest opryskliwa i nie wykazuje o nią najmniejszej troski. W fundacji zaś… posądza Zuzę o kradzież pieniędzy! Tymczasem Ewa spotyka się z mężem i synem. Wyraziła zgodę na sesje elektrowstrząsów i wyraźnie chce pożegnać się z bliskimi… Roma znowu próbuje wykończyć Martę! Roma ma nowy plan, jak pozbyć się Marty i z powodzeniem go realizuje. Najpierw ostentacyjnie przeprasza szefową za błąd, a potem odgrywa przed całym zespołem dramatyczną scenę: histerycznie płacząc oskarża Martę, że znęca się nad nią psychicznie! Wszyscy współczują Lenarskiej… Aneta chce odejść od Darka – Kasia zaś jest mu coraz bliższa! Żbik i Kasia nie zamierzają rezygnować z poszukiwań taty Jarogniewa. Babcia chłopca wyznaje im, że to co mówiła mu matka nie jest prawdą. Wyjawia imię i nazwisko prawdziwego ojca Jarogniewa… Tymczasem Aneta ma dość tego, że Darek znika na całe dni i nawet w pracy jej nie pomaga. Postanawia odejść od męża!

 

TEKST TVN

ZAWODOWI HANDLARZE
Następny artykuł:

ZAWODOWI HANDLARZE

tvnpix