Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

NA WSPÓLNEJ

Polecane | Seriale |
NA WSPÓLNEJ
NA WSPÓLNEJ - ODCINKI 3008-3011  Foto: TVN

NA WSPÓLNEJ - ODCINKI 3008 - 30011

ELIZA WŚCIEKLE ZAZDROSNA O JARKA!

serial obyczajowy, Polska, rok produkcji: 2019

Eliza widzi Emi w dość dwuznacznej sytuacji z Jarkiem. Jest piekielnie zazdrosna! Żbik spotyka się z Emilią i zrywa tę znajomość. Tymczasem ojciec Igora zostaje pobity!Oglądaj „Na Wspólnej” w ITVN od poniedziałku do czwartku 20-23 stycznia 2020 r. o godzinie 20:40 (CET – Berlin, Paryż), 20:20 (CST – Chicago), 21:20 (EST – Nowy Jork, Toronto).

NA WSPÓLNEJ - ODCINKI 3008-3011NA WSPÓLNEJ - ODCINKI 3008-3011
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODCINKI 3008-3011NA WSPÓLNEJ - ODCINKI 3008-3011
Foto: TVN
NA WSPÓLNEJ - ODCINKI 3008-3011NA WSPÓLNEJ - ODCINKI 3008-3011
Foto: TVN

3008

Poniedziałek, 20.01.2020

Eliza wściekle zazdrosna o Jarka! Ojciec Elizy zapisał Jarka i jego sceniczną partnerkę na konkurs magii! Emi jest bardzo podekscytowana – od razu zarządza próby. Podczas jednej z nich do domu wraca Eliza i widzi dziewczynę w dość dwuznacznej sytuacji z Jarkiem. Cielecka nie zamierza puścić Emi tego płazem! Darek pomaga wszystkim, a kto pomoże jemu? Darek znowu musi gasić pożar u Jarogniewa. Tym razem chłopiec prosi Żbika, żeby… skłócił jego rodziców! Do Darka dzwoni Emilia i błaga go o spotkanie. Kobieta przychodzi do Żbika zapłakana… Czy Roman i Honorata uratują związek własnych dzieci?! Roman i Honorata są przerażeni tym, co dzieje się między Martą i Mikołajem – postanawiają działać. Składają swoim dzieciom niezapowiedzianą wizytę… Tymczasem modne buty Ksawerego zostają docenione w szkole przez starszego kolegę. Antek proponuje młodemu Konarskiemu zamianę – odda mu za nie swoją amerykańską czapkę!

 

3009

Środa, 21.01.2020

„Magiczne” zniknięcie Emi! Dziś odbywa się finał konkursu magii. Emi jest przekonana, że razem z Jarkiem zdobędą pierwszą nagrodę. Przed wyjściem na scenę Berg jest bardzo zdenerwowany – Emi go wspiera… całując w usta! Występ robi na publiczności ogromne wrażenie. Szczególnie sztuczka ze zniknięciem Emi! Nawet Jarek jest zaskoczony… Igor boi się, że jego ojciec jest taksówkarskim gangsterem! Naczelny naciska Igora w sprawie artykułu o mafii taksówkarskiej, ale Robert tłumaczy Nowakowi, że taka publikacja bardzo zaszkodzi śledztwu. Tymczasem ojciec Igora, który miał zebrać informacje wśród kolegów taksówkarzy, nie odzywa się. Nowak zaczyna podejrzewać, że jego ojciec może mieć coś na sumieniu… Darek zaczął się szanować?! Jarogniew nie może znieść tego, że jego odzyskany tata zaczął go wychowywać! Darek tłumaczy mu, że tak też wygląda miłość… Żbik spotyka się z Emilią. Oddaje jej pieniądze, które kobieta wczoraj u niego zostawiła i oświadcza, że nie chce jej znać!

3010

Czwartek, 22.01.2020

Ojciec Igora brutalnie pobity!!! Ojciec Igora ma dzisiaj spotkać się z informatorem w sprawie mafii taksówkarskiej – Nowak z niecierpliwością czeka na informacje. Niestety okazuje się, że to pułapka – Leszek zostaje brutalnie pobity!!! Norbert porwany a Jarek kończy z czarami! Jarek jest załamany po zniknięciu Emi – chce wyrzucić wszystkie swoje rekwizyty i sceniczne stroje! Eliza próbuje wspierać ukochanego. Wymyśla ze swoim ojcem sprytny plan… Tymczasem Norbert zostaje porwany przez afrykańskich terrorystów!!! Iza gwiazdą gali! Iza zostaje zaproszona na galę „Vlog roku”. Na uroczystości spotyka… Jerzego! Dudek jest w dość słabej formie psychicznej… A Brzozowska wprost przeciwnie – dostaje specjalne wyróżnienie i jest adorowana przez organizatora gali!

 

3011

Czwartek, 23.01.2020

Igor kontra taksówkarska mafia!!! Igor opowiada Robertowi i Idze co spotkało jego ojca. Nowak oświadcza, że nie odpuści brutalnym bandytom. Widząc bezradność policji, decyduje się sam wniknąć do taksówkarskiej mafii! Tylko co na to Elżbieta?! Zimińska powinna zacząć się bać?! Majka zwierza się Ahmedowi, że boi się macierzyństwa. Chłopak stara się wspierać ukochaną… Tymczasem rodzice młodych są na rozmowie u Danki. Ojciec Majki jest wściekły – pozwala sobie na rasistowskie uwagi do matki Ahmeda! Próbuje też zastraszyć Zimińską!!! Agata chce ratować Norberta! Agata jest rozdygotana – musi jechać do Afryki ratować Norberta! Przyjaciele próbują ją powstrzymać, ale dziewczyna jest bardzo zdeterminowana. Bruno ukradkiem chowa jej paszport… Tymczasem z Afryki cały czas przychodzą niepokojące wieści.

 

TEKST TVN

ZWIĄZKI Z MODĄ
Następny artykuł:

ZWIĄZKI Z MODĄ

tvnpix