Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

NA WSPÓLNEJ

Polecane | Seriale |
NA WSPÓLNEJ
NA WSPÓLNEJ - KWIECIEŃ  Wideo: TVN

NA WSPÓLNEJ – ODCINKI 2862-2864

serial obyczajowy, Polska, rok produkcji: 2019

Basia rzuca męża!? Krzysztof nie ma czasu by ją odzyskać – świętuje sukces swojej gazety… z inną kobietą! Ignaś ucieka z domu. Ma problemy sercowe, ale Michał nie może mu pomóc… Z dobrą radą przychodzi… Iga! Czy Ignaś będzie szczęśliwy? Co jeszcze wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu „Na Wspólnej”? Zapraszamy do iTVN od wtorku do czwartku, 23-25 kwietnia, o godzinie 20:40 (CET – Berlin, Paryż), 20:20 (CST – Chicago), 21:20 (EST – Nowy Jork, Toronto).

NA WSPÓLNEJ - ODC. 2862-2864NA WSPÓLNEJ - ODC. 2862-2864
Foto: TVN

NA WSPÓLNEJ - ODC. 2862-2864NA WSPÓLNEJ - ODC. 2862-2864
Foto: TVN

2862

Basia rzuca pracę i… męża?! Basia jest wzburzona, gdy jej szef bezrefleksyjnie akceptuje kolejne pomysły Jane. Kiedy Brzozowska słyszy, że pod jej kierownictwem pismo i tak traci czytelników, nie wytrzymuje – oznajmia, że się zwalnia! Rozgoryczona, nie może dodzwonić się do męża. Puszczają jej nerwy. Marta załamana – jej syn się upił! Konarska jest podenerwowana i zabiegana – kompletnie nie zajmuje się synem. Ksawery wykorzystuje to i znowu wagaruje z kolegą. Ziębowa, której chłopcy kradną z baru alkohol, znajduje Ksawerego pijanego! Marta kompletnie się załamuje… Czarek nie chce widzieć Franka!!! Czarek budzi się ze śpiączki. Odwiedza go pełen wyrzutów sumienia Franek. Jest w rozpaczy, gdy Czarek każe mu się wynosić! Rodzice niedoszłego samobójcy są zaskoczeni, ale niebawem wszystko zrozumieją… Syn wyznaje im, że jest gejem!

 

2863

Kolenda chce zwolnić Kamila! Dyrektorka szpitala cały czas drąży sprawę feralnej operacji Hoffera. Ostrowski nie może już dłużej ukrywać, że jego pupil jest uzależniony od leków... Kolenda chce zwolnić Kamila! To nie koniec złych wiadomości dla Hoffera - Zuza wcale nie zamierza do niego wracać! Smolny zajęty swoim sukcesem - nie martwi się o żonę?! Krzysztof dopiero rano dowiaduje się, że Basia odeszła z pracy i wyjechała. Ale nie ma czasu szukać żony, bo jest zbyt zajęty… przyjmowaniem gratulacji! Jego odważna decyzja o ujawnieniu kolejnej afery, daje gazecie nadzwyczajny sukces, który Krzysztof świętuje oczywiście… z Jadwigą! Ignaś uciekł od ojca?! Michał martwi się o syna, który traktuje go bardzo wrogo. Po południu okazuje się, że Ignaś zniknął! Przerażony Brzozowski powiadamia policję. Na szczęście chłopiec wraca - ale nie chce powiedzieć ojcu gdzie był… Michałowi próbuje pomóc Iga.

2864

Kamil musi iść na odwyk do ośrodka zamkniętego! Ostrowski walczy z Kolendą, żeby nie zwalniała Kamila. Ta jest nieprzejednana… Dopiero zachowanie pacjentów przekonuje dyrektorkę, że Hofferowi może warto dać ostatnią szansę. Kolenda stawia jednak twardy warunek – Kamil musi iść na odwyk w ośrodku zamkniętym! Czy Hoffer to doceni i zdecyduje się leczyć?! Jarek windykatorem?! Jarek zostaje zwolniony z pracy! Eliza podpowiada załamanemu partnerowi, żeby skontaktował się z jej ojcem. Berg przychodzi do Cieleckiego – ten decyduje, że przyjmie go do pracy. Jarek ma się zająć… windykacją długów!!! Ignaś jest zakochany! Michał dowiaduje się, że Ignaś jest nieszczęśliwie zakochany – chce mu pomóc. Pyta Igi, jak jego syn ma zaimponować koleżance? Kobieca rada okazuje się trafiona - Ignaś jest naprawdę szczęśliwy!

 

TEKST TVN

BIG BROTHER
Następny artykuł:

BIG BROTHER

tvnpix