Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

NA WSPÓLNEJ

Polecane | Seriale |
NA WSPÓLNEJ
NA WSPÓLNEJ - STYCZEŃ  Wideo: TVN

NA WSPÓLNEJ – ODCINKI 2811-2814

Nieprzytomny Roman zostaje znaleziony przez spacerującą z psem kobietę. Rodzina Kingi zgłasza jej zaginięcie. Julka przekonuje Igora i Elżbietę, że jest już na tyle duża, żeby sama wracać ze szkoły. Jednak po lekcjach – zamiast do domu – idzie do… mieszkania Adama! Marta informuje Olafa, że jest w ciąży. Co jeszcze wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu „Na Wspólnej”? Zapraszamy do ITVN od poniedziałku do czwartku, 21-24 stycznia, o godzinie 20.10 (CET – Berlin, Paryż), 20.05 (CST – Chicago), 21.05 (EST – Nowy Jork, Toronto). 

NA WSPÓLNEJ - ODC. 2811-2814NA WSPÓLNEJ - ODC. 2811-2814
Foto: TVN RADEK ORZEŁ
NA WSPÓLNEJ - ODC. 2811-2814NA WSPÓLNEJ - ODC. 2811-2814
Foto: TVN RADEK ORZEŁ
NA WSPÓLNEJ - ODC. 2811-2814NA WSPÓLNEJ - ODC. 2811-2814
Foto: TVN RADEK ORZEŁ
NA WSPÓLNEJ - ODC. 2811-2814NA WSPÓLNEJ - ODC. 2811-2814
Foto: TVN RADEK ORZEŁ

 

2811

Nieprzytomny Roman zostaje znaleziony przez spacerującą z psem kobietę. Powiadomiona rodzina przyjeżdża do szpitala, gdzie dowiaduje się, że Hoffer jest w śpiączce, a jego stan jest bardzo ciężki! Zrozpaczona Honorata wyrzuca dzieciom Romana, że to oni dopuścili do tej tragedii!!!

Matka Brzozowskiej szaleje z niepokoju – czuje, że córce coś się stało! Zgłasza policji jej zaginięcie. Twierdzi, że Kinga nie opuściłaby synka… Michał jest innego zdania - do chwili, gdy dostaje zawiadomienie o porzuconym przez jego żonę samochodzie!

Wojtek namawia żonę na kupno terenowego auta – chciałby poczuć to, co kiedyś… Kiedy oglądają samochód w warsztacie Mira, pojawia się jego nowa dziewczyna Agnes. Para nie kryje namiętnego uczucia, jakie ich łączy. Żaneta i Wojtek wyraźnie im tego zazdroszczą…

2812

Do Michała przychodzi Tymon i mówi, że może zlokalizować telefon Kingi. Między zazdrosnymi o Brzozowską mężczyznami dochodzi do szarpaniny, którą… przerywa sygnał logowanie się telefonu Kingi w sieci! Michał i Tymon natychmiast jadą na miejsce, które pokazuje GPS, powiadamiając po drodze policję!!!

Marta zwierza się Zuzie, że wiadomość o ciąży ją… zmartwiła! Czuje, że nie ma teraz sił na zmiany i poświęcenie dla kolejnego dziecka. Pytana o wsparcie Olafa, odpowiada że nawet nie ma kiedy powiedzieć mu, że będzie ojcem! Wieczorem Kubicki dzwoni do Marty z mieszkania Ady i kłamie, że jest na szkoleniu i wróci dopiero rano…

Żaneta ma pretensje do Wojtka, że wczoraj – kiedy ona miała ochotę na miłosne igraszki – on zasnął na sofie. Monika, widząc że życie intymne przyjaciółki lega w gruzach, proponuje pomoc. Bierze na wieczór Ludzika i Manię, zostawiając Szulcom „wolną chatę”… Niespodziewanie całe towarzystwo ląduje na ostrym dyżurze!

2813

Julka przekonuje Igora i Elżbietę, że jest już na tyle duża, żeby sama wracać ze szkoły. Ale po lekcjach – zamiast do domu – idzie do… mieszkania Adama! Tam nauczyciel-pedofil pod każdym pretekstem dąży do fizycznego kontaktu z dziewczynką… W końcu chce jej ściągnąć koszulkę!!!

Marta poznaje swoją nową asystentkę, Elwirę. Dziewczyna jest pełna podziwu dla Konarskiej, która - mimo mdłości – kontynuuje nagrywanie programu… Wieczorem Marta chłodno wita Olafa, który wraca po nocy spędzonej z Adą. Z wydruku USG powieszonego na szafce Konarski dowiaduje się, że będzie miał dziecko!

Izabela ze zdumieniem słucha telewizyjnego wywiadu z mężem, w którym ten zapowiada swoją nową powieść „Żyjąc z wrogiem”. Podejrzewa, że Jerzy chce ją obsmarować przed opinią publiczną! W klubie Brzozowskiej pojawia się młody, przystojny instruktor krav magi. Izabela – będąc pod jego wrażeniem – postanawia przyjąć go do pracy…

2814

Ziębowie zamartwiają się o Beatę. Tymczasem dziewczyna jest przetrzymywana w wynajętym mieszkaniu przez ludzi, którym sprzedała swoje dziecko. Beata nie ma swoich kluczy, nie może wychodzić… Nagle dopadają ją skurcze! Przerażona, próbuje dzwonić do Joachima – ale ten nie odbiera!!!

Ignaś wyznaje tacie, że dziadkowie powiedzieli mu o zaginięciu mamy – Michał jest wściekły! Nastroju nie poprawia mu wizyta na komisariacie i wypytywania o jego małżeńskie nieporozumienia z Kingą – Brzozowski reaguje wręcz agresywnie!!!

Błażej po raz kolejny słyszy od Gosi, że ta ma go dosyć! Mężczyzna oświadcza Zimińskim, że usuwa się z życia ich córki – bo to być może on jest powodem jej napadów złości i agresji…

Więcej na www.itvn.pl

TEKST TVN

TYLKO Z MIŁOŚCI
Następny artykuł:

TYLKO Z MIŁOŚCI

tvnpix