Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

NA WSPÓLNEJ

Polecane | Seriale |
NA WSPÓLNEJ
NA WSPÓLNEJ - październik  Wideo: TVN

NA WSPÓLNEJ – ODCINKI 2766-2769

W tym tygodniu życie bohaterów „Na Wspólnej” zdominuje ślub Żbika z Anetą. Co jeszcze wydarzy się na najsłynniejszej ulicy w Polsce? Zapraszamy do ITVN od poniedziałku do piątku 22-25 października o godzinie 20.10 (CET – Berlin, Paryż),20.05 (CDT – Chicago), 21.05 (EDT – Nowy Jork, Toronto). Zapraszamy przed telewizory!

Izabela dowiaduje się, że Klementynka jest pod opieką „cioci” Oli. Wkurzona Brzozowska przyjeżdża zabrać dziecko z mieszkania Jerzego - nie pozwoli, by córką opiekowała się jego kochanka. Dudek chce się dogadać, ale tylko pogarsza sprawę!

Beata nie może doczekać się wspólnego wyjazdu z Kazikiem. Tymczasem chłopak traktuje ją bardzo oschle. W końcu – pełen pretensji i pogardy – oznajmia jej, że nie zamierza niańczyć cudzego bachora! Jakby tego było mało, do Beaty przychodzi Ewelina i robi jej awanturę!

NA WSPOLNEJNA WSPOLNEJ
Foto: TVN RADEK ORZEL

Janusz wyznaje miłość Dance. Jej się wydaje, że czuje to samo. Po przemyśleniach decyduje się na poważny krok – proponuje Maciejewskiemu, żeby się do niej wprowadził! Janusz jest naprawdę szczęśliwy.

Po nocy spędzonej z Rafałem Kasia jest nim zafascynowana. Kompletnie zaskakuje ją wiadomość od Darka – nie wie, co o tym myśleć. Zwierza się z tego swojemu nowemu chłopakowi. Rafał ma pomysł jak poprawić dziewczynie nastrój – to kompletnie ją szokuje!

Gosia mówi mamie, że tata planował uczcić rocznicę ich ślubu. Danka jest zaskoczona i dziękuje córce, że odwiodła ojca od tego pomysłu. Jednak Marek przychodzi do byłej żony z prezentem. Wydaje się nie rozumieć, że są rozwiedzeni. Danka jest z nim szczera – oznajmia, że zamieszkał z nią Janusz. Jak Zimiński zareaguje na tę wiadomość?

Marta spotyka się z Niwirskim, mężczyzną który przez „pomyłkę” przesiedział 16 lat w więzieniu. Okazuje się, że Irka skazano jedynie na podstawie portretu pamięciowego. Rozgoryczony mężczyzna dodaje, że nie zbadano nawet próbek DNA! Marta rozpoczyna dziennikarskie śledztwo.

TEKST TVN

NA WSPOLNEJNA WSPOLNEJ
Foto: TVN RADEK ORZEL

KUCHENNE REWOLUCJE
Następny artykuł:

KUCHENNE REWOLUCJE

tvnpix