Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

NA WSPÓLNEJ

Polecane | Seriale |
NA WSPÓLNEJ
A WSPÓLNEJ - ODC. 2717-2720  Foto: TVN RADEK ORZEŁ

NA WSPÓLNEJ – ODCINKI 2717 – 2720

Zimiński jest kompletnie rozbity po śmierci Natalii i zupełnie nie radzi sobie z maleńkim synkiem. Tymczasem Danką potężnie wstrząsnęła wiadomość o tragedii – wyobraża sobie, co przeżywa jej były mąż. Czy pomoże mu w tej trudnej sytuacji? Na kolejne odcinki „Na Wspólnej” zapraszamy do ITVN od poniedziałku do czwartku 23-26 lipca o godzinie 20.10 (CET – Berlin, Paryż), 20.05 (CDT – Chicago) i 21.05 (EDT – Nowy Jork, Toronto)

A WSPÓLNEJ - ODC. 2717-2720A WSPÓLNEJ - ODC. 2717-2720
Foto: TVN RADEK ORZEŁ
A WSPÓLNEJ - ODC. 2717-2720A WSPÓLNEJ - ODC. 2717-2720
Foto: TVN RADEK ORZEŁ
A WSPÓLNEJ - ODC. 2717-2720A WSPÓLNEJ - ODC. 2717-2720
Foto: TVN RADEK ORZEŁ

Marta, oglądając zdjęcia synka z pobytu w Krakowie - zauważa na nich Marcina. Jest w szoku, bo dociera do niej, że gwałciciel zwolnił Olafa bojąc się konsekwencji, kiedy prawda wyjdzie na jaw. Konarska decyduje się opowiedzieć wszystko ukochanemu.  Olaf -  po tym jak rozmówił się z Marcinem - obiecuje ukochanej, że jej oprawca będzie się trzymał od niej z daleka, ale dla Marty to za mało. Konarska przychodzi wieczorem pod dom Marcina.

Z kolei Weronika otrzymuje opinię biegłego psychiatry o stanie zdrowia Olgi. Tymczasem ciocia Nina przekonuje Stasia, że jego mama trafiła do szpitala przez tatę. Daje chłopcu list od Olgi. Jest on przyczyną poważnej awantury między Robertem a synkiem. Zapłakanego Stasia zastaje w domu kurator sądowy.

Natomiast Przemek postanowił poważnie wziąć się do pracy. Krzysztof wreszcie jest zadowolony z syna. Niestety do Polski wraca Paula,  była dziewczyna Przemka, która jest modelką. Młody Smolny nie chce złamać ojcowskiego zakazu, jednak robi to kiedy Paula prosi go, by przyjechał na imprezę. Tam - jako jedyny trzeźwy - wsiada za kierownicę i jedzie wraz z kolegami po alkohol. Nagle traci panowanie nad autem, które wypada z drogi - jeden z chłopaków jest nieprzytomny i zalany krwią.

MATERIAŁ TVN

WARSZTAT URODY
Następny artykuł:

WARSZTAT URODY

tvnpix