Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

NA WSPÓLNEJ

Polecane | Seriale |
NA WSPÓLNEJ
NA WSPÓLNEJ - ODCINKI 2670-2673  Wideo: TVN

NA WSPÓLNEJ – ODCINKI 2670-2673

Oficjalne przeprosiny, wielkie powroty i ucieczka z Polski – to tylko kilka sytuacji, w których znajdą się bohaterowie „Na Wspólnej” w najbliższym tygodniu. Zapraszamy do śledzenia ich losów w ITVN od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.10 (CET – Berlin, Paryż), 20.05 (CDT – Chicago), 21.05 (EDT – Nowy Jork, Toronto). Tego nie można przegapić!

Danka chce sprzedać mieszkanie – nie może wytrzymać wszystkich wspomnień, które się z nim wiążą. Niespodziewanie, Marek jej tego zabrania! Między Zimińskimi dochodzi do bardzo emocjonalnej rozmowy. Po niej Danka szuka ukojenia – spotyka się z Januszem.

NA WSPOLNEJNA WSPOLNEJ
Foto: TVN RADEK ORZEL

Kinga coraz lepiej dogaduje się z Bartkiem. Ewidentnie widać, że podoba mu się nowa szefowa.  Tymczasem Michała znajduje Marcin. Przyjaciel namawia Brzozowskiego, żeby natychmiast wrócił do żony! Póki nie jest za późno. Tym bardziej, że Michał dowiaduje się od lekarza, że jest już całkiem zdrowy, a z jego pamięcią z każdym dniem będzie coraz lepiej.

U Anastazji zjawia się policja – jej brat jest poszukiwany w związku z ciężkim pobiciem Cząbra. Dziewczyna jest załamana. Razem z Tomkiem znajdują Joachima, który przygotowuje się do ucieczki z Polski. Między rodzeństwem dochodzi do bardzo emocjonującej rozmowy. Nagle na miejscu zjawia się policja.

NA WSPOLNEJNA WSPOLNEJ
Foto: TVN RADEK ORZEL

Ewa zwierza się mamie, że za chwilę straci pracę. Skarży się, że spotkał ją zawód i ma poczucie, że jej czas się skończył. Te słowa przypadkiem słyszy Ostrowski. Rozumiejąc je opacznie, postanawia natychmiast się  oświadczyć!

Co jeszcze wydarzy się u bohaterów serialu „Na Wspólnej”? Zapraszamy do ITVN!

TEKST TVN

GWIAZDY PRYWATNIE
Następny artykuł:

GWIAZDY PRYWATNIE

tvnpix