Aktualności

powrót do listy

NA JĘZYKACH

Polecane | Programy |
NA JĘZYKACH
na jezykach 4.mov  Foto: TVN / Piotr Mizerski

NA JĘZYKACH

 

Co rzeczywiście dzieje się w blasku fleszy na warszawskich salonach? Jak działa polski show biznes? Kto aktualnie jest na topie, a kto popadł w niełaskę? Agnieszka Szulim wprowadza w świat gwiazd, który nie ma przed nią żadnych tajemnic. Na nowy sezon „Na językach” – w odmienionym studiu i składzie – zapraszamy w każdy poniedziałek od 7 września o godz. 22.30 (CET – Berlin, Paryż), 21.55 (CDT – Chicago) i 22.55 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

Agnieszka Szulim wie o polskich gwiazdach i ich grzeszkach absolutnie wszystko! Wraz z ekipą „Na językach” bierze pod lupę sukcesy, porażki, romanse, rozstania oraz skandale. Zakulisowe informacje rozkłada na czynniki pierwsze i weryfikuje je z rzeczywistością. Ile prawdy kryje się w plotkach? Na to pytanie pomogą jej odpowiedzieć dziennikarze Karolina Korwin Piotrowska i Mikołaj Lizut oraz dwie nowe twarze: znawczyni tematyki show biznesowej pracująca pod szyldem telewizji śniadaniowej - Agnieszka Jastrzębska oraz internetowa dziennikarka znająca branżowe kuluary - Barbara Pasek.

Ta odświeżona o silne charaktery loża szyderców z bardzo ostrymi językami przeanalizuje historie z pierwszych stron gazet i głośne wydarzenia z życia gwiazd. Bez żadnych kompromisów i taryfy ulgowej rozprawi się z medialnymi aferami i ich bohaterami. Na najnowsze doniesienia z rodzimego czerwonego dywanu – program „Na językach” zapraszamy do ITVN.

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW TVN

ROZMOWY W TOKU
Następny artykuł:

ROZMOWY W TOKU

tvnpix