Aktualności

powrót do listy

MUŚNIĘCI MIŁOŚCIĄ

Seriale |
MUŚNIĘCI MIŁOŚCIĄ
Musnieci_miloscia_mediaset_4.jpg 

MUŚNIĘCI MIŁOŚCIĄ

Czy przypadkowe spotkanie Carla i Valentiny może spleść ich losy na zawsze? Romantyczna, chwytająca za serce i miejscami zabawna historia opowiedziana we włoskim serialu „Muśnięci miłością” pokazuje, że przeznaczenie może zaskoczyć w każdej chwili. Do oglądania zapraszamy w każdą niedzielę od 21 czerwca o godz. 14.10 (CET – Berlin, Paryż), 13.10 (CDT – Chicago) i 14.10 (EDT – Nowy Jork, Toronto) na antenę ITVN.

Pewnego słonecznego dnia w Neapolu wpadają na siebie Carlo i Valentina. On jest samotnym ojcem pięciorga dzieci. Na co dzień zmaga się z trudami utrzymania rodziny i wychowania swoich pociech. Ona, córka sędziego prowadzącego sprawę przeciwko groźnemu mafiosie, prowadzi bardzo spokojne i stateczne życie. Planuje ślub z wziętym prawnikiem Tommaso.

MUSNIECI MILOSCIA MEDIASET 1.jpgMUSNIECI MILOSCIA MEDIASET 1.jpg

Ich życie diametralnie się zmienia, kiedy spotykają się nad brzegiem morza. Z powodu dziwnego zbiegu okoliczności do więzienia, zamiast mafijnego bossa, trafia ojciec Carla. Rozpocznie to serię nieoczekiwanych zdarzeń z gorącymi uczuciami i intrygą w tle. Na włoski serial „Muśnięci miłością” zapraszamy do ITVN.

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

 

ROZMOWA Z FILIPEM CHAJZEREM
Następny artykuł:

ROZMOWA Z FILIPEM CHAJZEREM

tvnpix