Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

MOTYW - ODC. 6

Polecane | Seriale |
MOTYW - ODC. 6
MOTYW - ODCINEK 6  Foto: TVN

MOTYW – odcinek 6

Serial, Polska, rok produkcji: 2020

Szósty odcinek nowego serialu „Motyw” we wtorek, 7 kwietnia o 21:30 (CET – Berlin, Paryż), 21:00 (CST – Chicago), 22:00 (EST – Nowy Jork, Toronto) w ITVN.

MOTYW - ODCINEK 6MOTYW - ODCINEK 6
Foto: TVN

Gdańsk 1989. Czarna i Luiza godzą się, ale między nimi nie jest już tak, jak było wcześniej. Jasne jest, że między dziewczynami stoi Maks, z którym Luiza postanowiła się związać. Podczas rodzinnej kolacji Mikołaj ujawnia przypadkiem sekret Moniki. Chłopiec powtarza słowa Michała, którymi ten zawsze żegna się z Moniką. Szulc rozumie, że żona zdradza go z terapeutą. Komisarz wpada w szał. Tej samej nocy pijany Szulc przychodzi do Olgi. Kobieta wyrzuca go z mieszkania. Komisarz spędza noc w celi na komendzie. Rano budzi go Żyleta, która wita go nową informacją o Czarnej - Czarnecka miała w Anglii wyrok w zawieszeniu za pobicie klienta w restauracji. Zjawia się również posterunkowy i oznajmia, że Czarnecka jest w ciąży. Szulc mdleje i trafia do szpitala.

AMERYKA EXPRESS - ODC. 5
Następny artykuł:

AMERYKA EXPRESS - ODC. 5

tvnpix