Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

MOBILNI MECHANICY

Polecane | Programy |
MOBILNI MECHANICY
MOBILNI MECHANICY  Foto: TVN

Premiera: 7 marca, godz. 17:00 (CET – Berlin, Paris), 16:55 (CST – Chicago), 17:55 (EST – New York/ Toronto).

Nieważne gdzie, nieważne kiedy, w każdą pogodę i o każdej porze dnia mobilni mechanicy są w stanie dojechać we wskazane miejsce i naprawić samochód. Bez względu na gabaryty i przeznaczenie auta, jeśli jesteś w trasie, nie masz czasu na kilkudniową diagnostykę czy lawetę, mobilny warsztat samochodowy będzie dla klienta najlepszym rozwiązaniem. Fachowcy na miejscu usprawnią i naprawią samochód.

 

Nie ma dla nich pojazdu nie do naprawienia. Dojeżdżają tam, gdzie są potrzebni − na środek ronda, dowolną ulicę w mieście lub na bezdroża − przyjadą wszędzie. W każdym odcinku trzy ekipy, trzy zepsute pojazdy i naprawy. Zadaniem mechaników jest usprawnić samochód, żeby mógł dalej ruszyć w trasę.

 

Jeśli wieziesz towar, który łatwo się psuje, materiały, które muszą dotrzeć na czas lub po prostu potrzebujesz pomocy tu i teraz, w każdym zakątku Polski są nasi bohaterowie, najlepsze pary mechaników mobilnych w regionie!

WIOSNA W PLAYERZE INTERNATIONAL
Następny artykuł:

WIOSNA W PLAYERZE INTERNATIONAL

tvnpix