Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

MISJA RATUNKOWA

Polecane | Programy |
MISJA RATUNKOWA
MISJA RATUNKOWA  Foto: TVN

MISJA RATUNKOWA

W nowym sezonie „Misji ratunkowej” Ula Chincz pokaże, jak niewielkim kosztem, ale sporym nakładem pracy i za pomocą pomysłowych patentów można zmienić swój dom w miejsce przytulne, czyste i funkcjonalne. Takie, w którym chce się spędzać czas. Będzie dużo wyzwań, będą łzy wzruszenia, szczęścia i niedowierzania. Dużo pracy, ale też dużo dobrej zabawy. Zapraszamy w każdy poniedziałek od 1 października o godzinie 21.00 (CET – Berlin, Paryż), 22.05 (CDT – Chicago) i 23.05 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

Przystojny singiel, lekkoduch, którego nikt nie nauczył sprzątać, śpiący w wielkim łóżku z misiem o imieniu ‘Józek’? Zabiegana bizneswoman i mama pięciolatki, która nie ma na nic czasu, a brud w jej mieszkaniu rośnie na centymetry? Beztroski muzyk, fotograf który próbuje ogarnąć ogrom rzeczy w swoim mieszkaniu i zacząć od nowa, a w efekcie nie da się przejść od drzwi do łóżka? To tylko kilka z wyzwań, którym będzie musiała sprostać Ula.

MISJA RATUNKOWAMISJA RATUNKOWA
Foto: TVN
Ten sezon będzie obfitował w bezcenne porady i triki, które pomogą naszym bohaterom ogarnąć ‘chaos’. Dowiemy się m.in. jak prać żeby nie prasować i jak idealnie wyprasować koszulę, jak zagospodarować małą kuchnię i prostymi trikami powiększyć jej powierzchnię, jak segregować i przechowywać zabawki, co zrobić z tymi wszystkimi torebkami foliowymi, żeby nie zajmowały tyle miejsca czy jak ozdabiać i przechowywać przetwory. Jak usuwać trudne plamy z ubrań i co z robić, żeby lustro w łazience nie parowało. Dowiemy się też jak w prosty zamienić pokój dziecka w pokój małego piłkarza lub jak kilkoma trikami ocieplić czy nadać elegancji pomieszczeniu, bo każde wnętrze, oprócz sprzątania, przejdzie metamorfozę, która będzie niespodzianką dla domowników. Każdy też dostanie od Uli praktyczny prezent – jeden związany z porządkiem i jeden związany z wystrojem wnętrz. Pokażemy, że niewielka zmiana – jak nowe zasłony, dywan, tapeta na ścianie, dodatkowa półka, większa szafa czy nowa lampka potrafią odmienić charakter wnętrza. Na koniec każdy z bohaterów będzie miał do rozwiązania małą zagadkę.

TEKST TVN STYLE

TOP MODEL
Następny artykuł:

TOP MODEL

tvnpix