Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

MAM TALENT!

Polecane | Programy |
MAM TALENT!
MAM TALENT!  Foto: TVN

EMISJA: od 4 września, soboty, godz. 20:00 (CET), 20:00 (CST), 21:00 (EST)

MAM TALENT!MAM TALENT!
Foto: TVN
MAM TALENT!MAM TALENT!
Foto: TVN
MAM TALENT!MAM TALENT!
Foto: TVN

Przed nami wyczekiwana trzynasta edycja programu „Mam talent!”. W nowym sezonie widzowie zobaczą niezmiennie Małgorzatę ForemniakAgnieszkę Chylińską przy stole jurorskim oraz Marcina Prokopa w roli prowadzącego. Nowymi osobami w programie będą Jan Kliment oraz Michał Kempa. Czeski tancerz i choreograf dołączy do jury, a z kolei Michał Kempa dołączy do Marcina Prokopa w roli drugiego prowadzącego show. To osoba, która potrafi rozśmieszyć wszystkich! Nie tylko komik uprawiający stand-up comedy, ale również dziennikarz radiowy i telewizyjny.

 

W 13. edycji pojawią się dwie nowe zasady. Jedną będzie „platynowy przycisk”. Dzięki niemu, wybrana przez jury w czasie półfinałów osoba dostanie się bezpośrednio do finału. Drugą będzie dzika karta, czyli przepustka do finału. Otrzyma ją osoba, która odpadła w półfinałach, ale zdobyła największą liczbę głosów od telewidzów.

Premierowe odcinki będzie można równolegle oglądać na player.pl!

autor: TVN
CO ZA TYDZIEŃ
Następny artykuł:

CO ZA TYDZIEŃ

tvnpix