Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

MAM TALENT!

Polecane | Programy |
MAM TALENT!
MAM TALENT!  Foto: TVN

MAM TALENT 12

Talent show, Polska, rok produkcji: 2019

 

Najbardziej widowiskowy talent-show w Polsce powraca! W tym programie nie ma ograniczeń. Na scenie zobaczymy muzyków, tancerzy, akrobatów i iluzjonistów. Komu z nich uda się zaskoczyć jurorów i przejść etap castingów? Zapraszamy do ITVN w soboty o godzinie 20:00 (CET – Berlin, Paryż), 20:00 (CST – Chicago), 21:00 (EST – Nowy Jork, Toronto) – na antenie od 7 września.

MAM TALENT!MAM TALENT!
Foto: TVN

Szalona eskapada Agnieszki Chylińskiej, Małgorzaty Foremniak i Agustina Egurroli ponownie przyniesie emocje, na które widzowie czekali cały rok! „Mam talent!” to nie tylko trampolina do kariery, ale przede wszystkim idealna okazja, by spełnić marzenia. Jesienią po raz pierwszy w historii programu zobaczymy między innymi pokaz gry na kryształowych misach. W zdumienie wprawi nas popis piloxingu, pokaz cięcia drewna na czas oraz żonglerka cigar boxami. Na scenie wystąpią niezwykli akrobaci, liczne grupy taneczne oraz młodzi i zdolni wokaliści. Nie zabraknie także burleski, pole dance, czy football freestyle! Będą wzruszenia i zaskoczenia, wielkie zwycięstwa, ale i dramatyczne porażki. Szalona karuzela poszukiwań talentów krążyć będzie po całej Polsce! Na przesłuchaniach w Krakowie, Gdańsku, Katowicach, Poznaniu i Warszawie zjawią się amatorzy i zawodowcy, dzieci i dorośli, soliści i zespoły. Tu w grę wchodzą nieprzeciętne pasje, wyjątkowe umiejętności, determinacja i wytrwałość, a do tego lata ciężkich treningów. Do wyboru do koloru. Zarówno dla jurorów, jak i dla widzów! W drodze do sukcesu, swoim niepowtarzalnym dowcipem będzie wspierać uczestników jedyny w swoim rodzaju duet prowadzących: Marcin Prokop i Szymon Hołownia. Kto podbije serca kompetentnych oraz surowych sędziów – Agnieszki Chylińskiej, Małgorzaty Foremniak i Agustina Egurroli - i wygra 300 tysięcy złotych? Jedno jest pewne! Ponownie udowodnimy, że Polska ma talent!

CIĘŻARÓWKĄ PRZEZ INDONEZJĘ
Następny artykuł:

CIĘŻARÓWKĄ PRZEZ INDONEZJĘ

tvnpix