Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

MAM TALENT

Polecane | Programy |
MAM TALENT
MAM TALENT  Foto: TVN MIROSLAW SOSNOWSKI

MAM TALENT!

Talentów może być wiele: układanie kostki Rubika z zamkniętymi oczami, mężczyzna prezentujący taniec brzucha, niezwykłe głosy, zapierające dech w piersiach umiejętności fizyczne czy nietypowe zdolności. Już po raz jedenasty jury w składzie: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola wyruszy w podróż po Polsce, aby wyłowić te z nich, które wprawiają w zachwyt lub zdumienie, wywołują wzruszenie, uśmiech lub czasem po prostu wciskają w fotel. Na nowe odcinki „Mam talent!” zapraszamy w sobotę od 8 września o godzinie 20.00 (CET – Berlin, Paryż), 20.00 (CDT – Chicago) i 21.00 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

Na scenie „Mam Talent!” zobaczymy mistrzów i szaleńców oraz występy zaprzeczające istnieniu grawitacji i zdrowemu rozsądkowi. To właśnie w tym programie niemożliwe stanie się możliwe. Podpalona kartka papieru może w jednej chwili zamienić się w żywego ptaka, a człowiek stać się echem.

MAM TALENTMAM TALENT
Foto: TVN MIROSLAW SOSNOWSKI

Łzy wzruszenia jurorów będą mieszać się ze łzami szczęścia uczestników. Spotkamy niezwykłych ludzi o fascynujących zdolnościach, którzy właśnie w tym programie pokonają swoje słabości i wykażą się nie lada odwagą. Za kulisami oraz na scenie będzie wspierał wszystkich niezastąpiony duet – Marcin Prokop i Szymon Hołownia. Kto z uczestników tak zachwyci jurorów i prowadzących, że od razu, dzięki złotemu przyciskowi, znajdzie się w odcinkach półfinałowych? Zapraszamy do ITVN!

TEKST TVN

MAM TALENTMAM TALENT
Foto: TVN MIROSLAW SOSNOWSKI

KUBA WOJEWÓDZKI
Następny artykuł:

KUBA WOJEWÓDZKI

tvnpix