Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

MAM TALENT

Polecane | Programy |
MAM TALENT
MAM TALENT  Foto: TVN

MAM TALENT!

Agnieszka Chylińska, Małgosia Foremniak i Agustin Egurrola przekonają się, że wciąż można ich zadziwić, wzruszyć, zaszokować i rozbawić do łez. Zapraszamy na kolejną edycję programu „Mam Talent!” w każdą środę od 6 czerwca o godzinie 21.40 (CET – Berlin, Paryż), 21.10 (CDT – Chicago), 22.10 (EDT – Nowy Jork, Toronto) w ITVN!

Poszukiwacze talentu wyruszyli w Polskę, by odnaleźć tych wyjątkowych, niezwykłych, jedynych w swoim rodzaju. W Katowicach, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu i Warszawie Agustin Egurrola, Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak, od świtu do nocy obejrzeli i ocenili niezwykłe przedstawienia. Jurorzy nieraz wyjdą na scenę, by wraz z uczestnikami robić pizzę, rzeźbić w mydle oraz doić krowę! Dzielnie wspomagać ich będą Marcin Prokop i Szymon Hołownia.

MAM TALENTMAM TALENT
Foto: TVN

Pięciu szczęśliwców na castingach poczuje złoty dreszcz emocji! A to za sprawą złotego przycisku, który wciśnięty przez jurora lub prowadzącego, przeniesie uczestnika wprost do półfinałów! Zapraszamy na emocjonującą serię show do ITVN!

Więcej na www.itvn.pl

TEKST TVN

MALI GIGANCI
Następny artykuł:

MALI GIGANCI

tvnpix