Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

KUBA WOJEWÓDZKI

Polecane | Programy |
KUBA WOJEWÓDZKI
KUBA WOJEWÓDZKI  Foto: TVN

EMISJA w ITVN w każdy wtorek o godz. 23.00 (CET - Berlin, Paryż), 22.25 (CST - Chicago), 23.25 (EST - Nowy Jork, Toronto).

To jedna z tych pozycji, bez których ramówka stacji TVN po prostu by nie istniała – wtorkowe wieczory należą do najbardziej kontrowersyjnego showmana w Polsce. Kuba Wojewódzki rozdaje karty w swoim autorskim programie i dowodzi, że jeśli chodzi o talk-show, to w naszym kraju nie ma sobie równych.

Informacja o wystawieniu na aukcję WOŚP kultowych już kanap z programu „Kuba Wojewódzki” zaniepokoiła fanów najpopularniejszego talk-show w Polsce. Mamy dobrą wiadomość: Kuba Wojewódzki wiosną powróci z premierowymi odcinkami wwojego programu. Na nowych kanapach posadzi kolejnych gości, wśród których tradycyjnie nie zabraknie gwiazd z pierwszych stron gazet, bohaterów masowej wyobraźni z przestrzeni internetowej oraz aspirujących do tego grona. Jedno

jest pewne – wizyta w tym programie i rozmowa ze znanym z ciętego języka i riposty prowadzącym to wyzwanie, którego podejmują się nieliczni. Kto wiosną znajdzie w sobie na tyle odwagi i przyjmie zaproszenie Kuby Wojewódzkiego?

Zapraszamy do ITVN i na Player.pl!

PRZEZ ATLANTYK
Następny artykuł:

PRZEZ ATLANTYK

tvnpix