Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

KUBA WOJEWÓDZKI

Polecane | Programy |
KUBA WOJEWÓDZKI
KUBA WOJEWÓDZKI 

Kuby Wojewódzkiego nikomu nie trzeba przedstawiać. Żaden dziennikarz w Polsce nie dostarcza tylu emocji,co właśnie on. Od lat szokuje, wzbudza kontrowersje i, co najważniejsze, przykuwa uwagę. Po krótszym sezonie wiosennym wraca do pracy na pełen etat. Ponownie udowodni, że jeśli chodzi o talk-show, nie ma sobie równych! Na nowe odcinki programu zapraszamy od 1 września o godzinie 23.00 (CET - Berlin, Paryż), 22.25 (CST - Chicago), 23.25 (EST - Nowy Jork, Toronto).

KUBA WOJEWÓDZKIKUBA WOJEWÓDZKI
Foto: TVN
Jesienią wtorkowe późne wieczory należeć będą do najpopularniejszego showmana nad Wisłą. Żaden dziennikarz nie generuje w publiczności tak skrajnych emocji, jak Kuba Wojewódzki. Ludzie go albo kochają, albo nienawidzą. Podobnie jak goście. Nie wszyscy są gotowi stanąć „oko w oko” z Królem TVN-u. Nie wszyscy są też godni zasiąść na kanapie prowadzącego. Wśród bohaterów odcinków nie ma osób przypadkowych. To „crème de la crème” polskiego świata artystycznego, rozrywkowego, sportowego oraz politycznego. Na co dzień może i oni wyznaczają modę oraz trendy,ale w programie to Kuba rozdaje karty!

autor: TVN
JESIEŃ W PLAYERZE INTERNATIONAL
Następny artykuł:

JESIEŃ W PLAYERZE INTERNATIONAL

tvnpix