Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

KUBA WOJEWÓDZKI

Polecane | Programy |
KUBA WOJEWÓDZKI
KUBA WOJEWÓDZKI - ODC. 3  Foto: TVN

KUBA WOJEWÓDZKI

Kuba Wojewódzki to opoka show-biznesu, człowiek instytucja, solidna firma, która niezmiennie trzyma poziom, o czym świadczy rekordowa oglądalność ostatniego sezonu jego talk-show! Na nowe odcinki programu „Kuba Wojewódzki” zapraszamy do ITVN w każdy wtorek od 4 września o godzinie 22.30 (CET – Berlin, Paryż), 22.05 (CDT – Chicago) i 23.05 (EDT – Nowy Jork, Toronto).

Jesienią widzowie mogą spodziewać się gości z pierwszych stron gazet, arcyciekawych rozmów oraz przezabawnych anegdot i żartów. Kto tym razem znajdzie się w ogniu pytań dociekliwego prowadzącego?

KUBA WOJEWODZKIKUBA WOJEWODZKI
Foto: TVN

Na jego skórzanej kanapie z pewnością nie zabraknie największych gwiazd – aktorów, muzyków, sportowców i polityków. Wszyscy muszą przygotować się na niebanalne, podchwytliwe pytania i ostry jak brzytwa język Kuby. Ale wizyta u króla TVN będzie dla nich przede wszystkim prawdziwym sprawdzianem z dystansu do siebie i poczucia humoru. Na tym egzaminie nie wyciągną ściągi, nie będą mieli również szansy na poprawkę. Który z rozmówców okaże się być wzorowym uczniem i zda na piątkę? Ocenę wystawią widzowie już jesienią.

TEKST TVN

KUBA WOJEWODZKIKUBA WOJEWODZKI
Foto: TVN

TOP MODEL
Następny artykuł:

TOP MODEL

tvnpix