Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

KTO TU MIESZKA?

Polecane | Programy |
KTO TU MIESZKA?
KTO TU MIESZKA?  Foto: TVN

KTO TU MIESZKA? 2

Program, Polska, rok produkcji: 2019

Cztery nieznajome osoby i ich mieszkania. Przed nimi trudne zadanie – odgadnąć kto gdzie mieszka. Ale ustalenie czyje mieszkanie jest czyje nie jest łatwe, gdy jego właściciele muszą trzymać to w sekrecie! Czy uczestnicy potrafią blefować?Zapraszamy na program „Kto tu miesza?” już w sobotę 7 grudnia o godzinie 20:00 (CET – Berlin, Paryż), 20:00 (CST – Chicago), 21:00 (EST – Nowy Jork, Toronto) w ITVN.

KTO TU MIESZKA?KTO TU MIESZKA?
Foto: TVN

Oglądane mieszkania zamiast dawać podpowiedzi, utrudniają rozwiązanie zagadki - no bo kto może mieszkać z krabem w akwarium? Czy duży facet musi mieć duży dom i dużą wannę? W czyim mieszkaniu znajdą skórzaną odzież erotyczną? Kto upiekł fantastyczny tort z drzwiami? Kto najlepiej szyje na maszynie i to pomogło go rozszyfrować? Czy ktoś zareaguje na krytyczne uwagi o mieszkaniu? Czy to właściciel? Wszyscy kręcą, wprowadzają innych w błąd. Zagadka jest coraz trudniejsza do rozwiązania. A my oglądamy mieszkania i podglądamy jak je urządzono: oryginalne fotele kinowe w przedpokoju, szklana szyba między kuchnią a salonem, jacuzzi w łazience, imprezowy sufit z migającymi lampkami. Czy kiedy uczestnicy zostaną przypisani do swoich mieszkań będą zaskoczeni? Czy widzowie też? Kto zostanie zwycięzcą i wygra 5 tysięcy złotych? Przekonajcie się sami!

 

TEKST TVN

MECHANICY
Następny artykuł:

MECHANICY

tvnpix