Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

KTO TU MIESZKA

Polecane | Programy |
KTO TU MIESZKA
KTO TU MIESZKA  Foto: TVN

KTO TU MIESZKA?

Program rozrywkowy, Polska, rok produkcji: 2019

Pięciu bohaterów. Pięć mieszkań. I jedno pytanie: kto tu mieszka? W każdym odcinku uczestnicy odwiedzą pięć domów należących do kogoś z ich grupy. Wiedząc jedynie jaki zawód wykonuje każdy z nich, będą musieli odgadnąć, które wnętrze należy do poszczególnych bohaterów. Pokaż swoje mieszkanie, a powiem ci kim jesteś... Zapraszamy na program „Kto tu mieszka?” do ITVN w każdą sobotę, 28 maja, o godzinie 20:00 (CET – Berlin, Paryż) 20:00 (CST – Chicago), 21:00 (EST – Nowy Jork, Toronto).


W każdy odcinku programu „Kto tu mieszka” poznajemy pięć obcych sobie osób – kobiet i mężczyzn. Fotografka, menadżer, technik teatralny, przedsiębiorca i współwłaścicielka cukierni - nic tu nie jest oczywiste. Czy ciasteczka w jednym z mieszkań mają coś wspólnego z cukiernią? Czy właścicielem wspaniałego loftu jest kobieta czy mężczyzna? Gdzie może mieszkać najmłodsza uczestniczka odcinka i ile ma lat? A jak jest naprawdę? Która strategia da najwięcej trafień przy obstawianiu właścicieli mieszkań? Używając intuicji i uważnie śledząc reakcje pozostałych, uczestnicy muszą przeprowadzić dochodzenie. Rozwiązanie zagadki do kogo należy dane mieszkanie czeka na widzów dopiero w finale odcinka.

TEKST TVN

ZASKOCZ MNIE
Następny artykuł:

ZASKOCZ MNIE

tvnpix