Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

KRÓLESTWO KOBIET - ODC. 2

Polecane | Seriale |
KRÓLESTWO KOBIET - ODC. 2
KRÓLESTWO KOBIET - ODC. 2  Foto: TVN

Premiera pierwszego odcinka nowego serialu „Królestwo Kobiet” już w niedzielę, 25 października o 21:30 (CET – Berlin, Paryż), 21:55 (CST – Chicago), 22:55 (EST – Nowy Jork, Toronto) w ITVN. 

KRÓLESTWO KOBIET - ODC. 2KRÓLESTWO KOBIET - ODC. 2
Foto: TVN

Okazuje się, że dług u Jerzego Szpaka to nie jedyny problem dziewczyn. Firma „Ostatni Sen” od dawna była przykrywką dla przemytu, który gangster woził w jej firmowych trumnach. W trosce o bezpieczeństwo swoje i dzieci kobiety przekonują Szpaka, że wiedziały o wszystkim i mogą robić dla niego to, co robił Robert. Tak naprawdę nie mają pojęcia komu i gdzie mają zawieść trufle, które ktoś podrzucił pod dom Olgi. Zdobycie informacji o miejscu przerzutu nie jest proste – w końcu udaje się i cała czwórka rusza w podróż, choć nadal nie wiedzą z kim maja się spotkać i co je czeka na miejscu. Zadanie okazuje się trudniejsze i bardziej niebezpieczne niż im się wydawało. W czasie podróży muszą odpowiedzieć sobie na pytanie, czy mogą i czy powinny zaufać Oldze. Tak naprawdę nadal nie wiedzą o niej nic, a sytuacja sprawia, że ich los zależy też od niej.

NA WSPÓLNEJ - ODC. 3108-3111
Następny artykuł:

NA WSPÓLNEJ - ODC. 3108-3111

tvnpix