Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

KOSMETYCZNE REWOLUCJE

Polecane | Programy |
KOSMETYCZNE REWOLUCJE
KOSMETYCZNE REWOLUCJE  Foto: TVN

KOSMETYCZNE REWOLUCJE

Program rozrywkowy, Polska, rok produkcji: 2019

 

Otworzenie własnego punktu stylizacji paznokci to dla wielu osób spełnienie marzeń. Utrzymanie się w tym biznesie to zupełnie inna bajka! Prowadzące program Sylwia Gołębiewska i Paulina Pastuszak ruszą w Polskę, żeby ratować zmagające się z kłopotami gabinety manicure. Ekspertki przyjrzą się jak funkcjonują salony, zdiagnozują ich kluczowe problemy i wprowadzą plan naprawczy. Będzie się działo! Zapraszamy na program „Kosmetyczne rewolucje” do ITVN w środę, 28 lipca, o godzinie 16:40 (CET – Berlin, Paryż), 17:15 (CST – Chicago), 18:15 (EST – Nowy Jork, Toronto).

KOSMETYCZNE REWOLUCJEKOSMETYCZNE REWOLUCJE
Foto: TVN

W polskiej telewizji były już metamorfozy restauracji, salonów fryzjerskich, a nawet hoteli. Teraz przyszła pora na „Kosmetyczne rewolucje”! W każdej miejscowości gabinety manicure wyrastają jak grzyby po deszczu. Tylko czy ich ilość idzie w parze z jakością? Dlaczego niektóre bardzo szybko tracą klientów? Jak stworzyć miejsce do którego wszyscy będą chcieli wracać? Odpowiedzi na wszystkie te pytania znają Sylwia Gołębiewska i Paulina Pastuszak – jedne z najbardziej doświadczonych ekspertek w naszym kraju. Sylwia Gołębiewska jest pomysłodawczynią i założycielką Akademii Semilac – znanego centrum szkoleniowo-edukacyjnego. Jako stylistka paznokci została wyróżniona kilkunastoma branżowymi nagrodami. Od lat współtworzy i rozwija w Polsce i za granicą markę Semilac. W programie „Kosmetyczne rewolucje” towarzyszy jej Paulina Pastuszak - znana instruktorka stylizacji paznokci z wieloletnim doświadczeniem. Od lat prowadzi kursy na całym świecie. Meksyk, Peru, Indie, Sri Lanka, Mongolia, Capo Verde, Tajlandia to tylko niektóre z lokalizacji, gdzie dzieliła się swoją wiedzą z adeptami tego zawodu. Jest także zwyciężczynią Pucharu Świata WorldCup Nail Art w Monachium oraz siedmiokrotną finalistką Mistrzostw Polski. Prowadzące nowy program w TVN Style dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu pomogą gabinetom stylizacji paznokci, którym ciężko jest utrzymać się na powierzchni. Właścicielom biznesu zdradzą tajniki swojego zawodu i zaproponują różnorodne kreatywne rozwiązania. Czy uda im się zmotywować do zmian wszystkich bohaterów programu? Jedno jest pewne – emocji tu nie zabraknie! „Kosmetyczne rewolucje” to doskonała propozycja nie tylko dla właścicieli salonów stylizacji paznokci, ale także dla wszystkich widzów, którzy na co dzień korzystają z tego typu usług. Prowadzące podpowiedzą czym kierować się przy wyborze odpowiedniego gabinetu manicure i jak sprawić, żeby nasze paznokcie wyglądały olśniewająco!

 

TEKST TVN

WOJNY SAMOCHODOWE
Następny artykuł:

WOJNY SAMOCHODOWE

tvnpix