Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

KONTROLA

Polecane | Seriale |
KONTROLA
KONTROLA  Foto: TVN

serial obyczajowy, Polska

PREMIERA: 21 grudnia w Player.pl, kanał ITVN - 1 stycznia, sobota, godz. 20:00 (CET), 20:00 (CST), 21:00 (EST)
KONTROLAKONTROLA
Foto: TVN
KONTROLAKONTROLA
Foto: TVN
KONTROLAKONTROLA
Foto: TVN
KONTROLAKONTROLA
Foto: TVN
"Kontrola" to polski serial, o którym w ostatnich latach mówił cały świat. Skromna, kameralna produkcja, opowiadająca o miłości dwóch dziewczyn do tej pory osiągnęła wynik ponad 50 milionów wyświetleń i zdobyła międzynarodowe uznanie.
„Kontrola” to uniwersalna i poruszająca historia o miłości, opowiedziana w sposób, który podbił serca młodej publiczności na całym świecie. Na pierwszym planie burzliwa miłość dwóch dziewczyn, a w tle studenckie życie, współczesna Warszawa oraz nieprzespane noce pełne wielkich emocji i wyznań.
Produkcja autorstwa i w reżyserii Nataszy Parzymies, studentki Warszawskiej Szkoły Filmowej, początkowo powstała jako etiuda szkolna. Serial okazał się międzynarodowym hitem, który docenili widzowie na całym świecie, między innymi z Brazylii, Indii, USA i Chin. Zagraniczne media piszą o serialu jako o fenomenie ostatnich lat, odważnie i jednocześnie subtelnie pokazującym uczucie między dwoma bohaterkami. W rolach głównych widzowie zobaczyli Adriannę Chlebicką oraz Ewelinę Pankowską.
Święta i Nowy Rok z ITVN!
Następny artykuł:

Święta i Nowy Rok z ITVN!

tvnpix