Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA

Polecane | Programy |
KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA
KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA - SEZON 10  Wideo: TVN

KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA – SEZON 10

Kraniec świata może mieć wiele znaczeń. Zwłaszcza dla Martyny Wojciechowskiej, która  podejmuje każde wyzwanie i pokazuje historie, obok których nikt nie może przejść obojętnie. W dziesiątym sezonie programu ekipa „Martyny na krańcu świata” odwiedzi m.in. Spitsbergen, Borneo i Salwador. Zapraszamy do ITVN w niedziele od 16 grudnia o godzinie 18.35 (CET – Berlin, Paryż), 18.30 (CST – Chicago), 19.30 (EST – Nowy Jork, Toronto)

KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA - SEZON 10KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA - SEZON 10
Foto: KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA - SEZON 10
KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA - SEZON 10KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA - SEZON 10
Foto: TVN

Pięćset dni w drodze, 70 krajów, ponad 80 odcinków i ona jedna – „Kobieta na krańcu świata”. Program Martyny Wojciechowskiej ma już dziesięć lat! Tu jednak nie liczby są najważniejsze, ale bohaterki, z którymi podróżniczka spotyka się w najodleglejszych zakątkach naszego globu. Nikt tak jak ona nie potrafi sprawić, że historia każdej z nich jest najważniejsza i wyjątkowa. Już w grudniu widzowie zobaczą jubileuszowy sezon programu „Kobieta na krańcu świata”. Martyna Wojciechowska od lat udowadnia wszystkim, że niemożliwe nie istnieje. W swoim programie pokazuje widzom świat i ludzi dzielących się z nią swoimi niepowtarzalnymi historiami, które nigdy wcześniej nie ujrzały światła dziennego. Podróżniczka nie tylko rozmawia z bohaterkami o codziennym życiu, ich lękach i marzeniach, ale porusza także ważne problemy społeczne.

W dziesiątym sezonie programu prowadząca zaprosi widzów do najdalej na północ wysuniętej osady ludzkiej. Na Spitzbergenie przez jedną czwartą roku panuje noc, natomiast później słońce nie zachodzi wcale… Jak wygląda życie mieszkańców tego regionu? Martyna Wojciechowska dotrze też do żyjącej w Czadzie społeczności Wodaabe. To właśnie tam mężczyźni mają obowiązek podobać się kobietom! Z kolei w Salwadorze podróżniczka podejmie niezwykle trudny temat restrykcyjnych regulacji antyaborcyjnych. Spotka się z kobietami, które na skutek różnych powikłań straciły ciąże i zostały oskarżone o morderstwo. Tego nie można przegapić!

TEKST TVN

CO NAS TRUJE – SEZON 2
Następny artykuł:

CO NAS TRUJE – SEZON 2

tvnpix