Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

KLIMEK KONTRA DUDA

Polecane | Programy |
KLIMEK KONTRA DUDA
KLIMEK KONTRA DUDA  Foto: TVN

KLIMEK KONTRA DUDA 2

Program rozrywkowy, Polska, rok produkcji: 2019

Pora na kolejny warsztatowy pojedynek dwóch najbardziej rozpoznawalnych mechaników samochodowych w Polsce! Adam Klimek i Grzegorz Duda mają dziesięć tygodni, aby na bazie polskiego samochodu zbudować model, który rozgrzeje serca Polaków. „Klimek kontra Duda” już w niedzielę 10 listopada o godzinie 11:30 (CET – Berlin, Paryż), 11:30 (CET – Berlin, Paryż), 11:05 (CST – Chicago), 12:05 (EST – Nowy Jork, Toronto) w ITVN. 

KLIMEK KONTRA DUDAKLIMEK KONTRA DUDA
Foto: TVN

Adam i Grzesiek stają do walki - każdy z nich otrzyma jednakowy budżet. Jakie pomysły podsunie mechanikom wyobraźnia? Czy uda im się wszystkie zrealizować? Tu będą się liczyć umiejętności i patenty wypracowane podczas wieloletniej warsztatowej praktyki. Nie czeka ich łatwe zadanie, ale praca pod presją czasu, ciągła rywalizacja i ograniczona kasa. Tu trzeba wykazać się pomysłowością! Który projekt wybiorą widzowie?

A w pierwszym odcinku „Klimek kontra Duda”… Panowie spotkają się na wystawie klasyków motoryzacji w dawnej lakierni zakładów FSO - porozmawiają z jej pomysłodawcą i współtwórcą Robertem Brykałą, który opowieściami o polskich prototypach i wersjach specjalnych zainspiruje mechaników do przerabiania krajowych samochodów. Adam postanowi zbudować Poloneza Analoga - jako bazę wybierze Poloneza Trucka w wersji Roy w mocno okazyjnej cenie, który podczas demontażu ujawni liczne usterki blacharskie oraz niespodziewane modyfikacje z wykorzystaniem... drewna! Grzesiek postanowi przerabiać Fiata 125p na wersję coupe - w poszukiwaniu odpowiedniego egzemplarza skorzysta z pomocy miejscowego listonosza, boleśnie przekona się o wysokich cenach części do polskich aut i spotka się z twardym negocjatorem.

 

TEKST TVN

KTO TU MIESZKA?
Następny artykuł:

KTO TU MIESZKA?

tvnpix