Aktualności

powrót do listy

KLERYCY II

Seriale |
KLERYCY II
KLERYCY II  Foto: FILM & PICTURE

KLERYCY II

Pięciu młodych mężczyzn podążając za kapłańskim powołaniem, rozpoczęło naukę w prestiżowym Seminarium Kapucynów. W kolejnym sezonie widzowie poznają ciąg dalszy ich losów. Czy życie w placówce faktycznie należy do spokojnych? Na kontynuację serialu „Klerycy” nagrodzonego na Festiwalu Seriesmania w Paryżu zapraszamy w każdą sobotę o godzinie 16.15 (CET – Berlin, Paryż), 15.30 (CDT – Chicago) i 16.30 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

Seminarium Kapucynów to jedna z najbardziej prestiżowych szkół kształcących duchownych we Francji. We wrześniu 2011 roku młodzi nowicjusze poszukujący spokoju, rutyny i azylu, postanowili rozpocząć tu naukę i posługę duchową. Każdy z nich zostawił za sobą inną przeszłość i doświadczenia – Ralph porzucił pracę w rodzinnej firmie, Emmanuel przeżył załamanie nerwowe i jest przekonany, że usłyszał głos Boga, zaś Jose opuścił mury więzienia, w którym na nowo odnalazł wiarę…

Codzienne życie w seminarium stawia przed nimi trudne wyzwania. Szkoła, która miała być miejscem spokojnej kontemplacji, okazała się dla adeptów piekłem. Poznali świat, w którym prywatne ambicje i konflikty najwyższych dostojników niejednokrotnie rzuciły cień na najsilniejszą wiarę. Jedni z nich zmuszeniu byli opuścić seminarium, inni mimo problemów i trudności, postanowili zostać. W nowych odcinkach widzowie przekonają się, jak potoczyło się życie młodych „Kleryków”. Zapraszamy do ITVN!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

EFEKT DOMINA
Następny artykuł:

EFEKT DOMINA

tvnpix