Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

JESTEM Z POLSKI

Polecane | Programy |
JESTEM Z POLSKI
JESTEM Z POLSKI  Foto: TVN

Emisja: wtorki od 1 marca, godz. 21:20 (CET), 21:30 (CST), 22:30 (EST)

Odcinki, przedpremierowo, można oglądac również na Player.pl

Zapraszamy Was w dalszą podróż dookoła Świata. Naszymi przewodniczkami będą niezwykłe kobiety, które postanowiły opuścić Polskę i zamieszkać w najróżniejszych zakątkach globu. W każdym z odcinków poznamy inspirującą historię bohaterki oraz zobaczymy jak wygląda jej życie codzienne. Przeniesiemy się na słoneczną Maderę, gdzie wspólnie zanurkujemy w wielki błękit oceanu, odkryjemy wszechobecne piękno austriackich gór zimą, a także zobaczymy jak wygląda prowadzenie sklepu pełnego świeżych warzyw i owoców od lokalnych rolników w Irlandii Północnej.

W pierwszym odcinku programu poznamy Kingę.

Kinga porzuciła dobrze płatną pracę w korporacji w Warszawie i 7 lat temu przeniosła się do słonecznej Sewilli. Do tego pięknego hiszpańskiego miasta przywiodła ją miłość do chłopaka. Z czasem poznała miasto i zaczęła oprowadzać turystów. Kinga pokaże wam największą drewnianą konstrukcję na świecie, zobaczycie jak życie płynie tu w rytmie flamenco i jak wygląda słynna andaluzyjska szynka Dowiecie się też, dlaczego nikt tu nie zrywa pomarańczy i jak robi się tradycyjne hiszpańskie chusty.

Zapraszamy na premierowy pierwszy odcinek 9. sezonu ,"Jestem z Polski"

JESTEM Z POLSKIJESTEM Z POLSKI
Foto: TVN

BUNT
Następny artykuł:

BUNT

tvnpix