Aktualności

powrót do listy

JESIENNA RAMÓWKA ITVN

Polecane | Seriale | Filmy | Programy |
JESIENNA RAMÓWKA ITVN
JESIEŃ W ITVN 

JESIENNA RAMÓWKA ITVN


Jesień w ITVN zapowiada się niezwykle interesująco! Jak zawsze, na naszej antenie, emitować będziemy największe hity stacji TVN: „Mam Talent”, „Dzień Dobry TVN”, wyczekiwane kontynuacje: „Druga szansa”, „Na Wspólnej” oraz nowości: „Na noże”, "Azja Express”, „Projekt Lady”, które z pewnością podbiją serca widzów. Nie zabraknie nowych gwiazd, trudnych wyzwań i niesamowitych emocji. Właśnie dlatego wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i przedstawiamy propozycje, których po prostu nie można przegapić. A czym zaskoczymy? O tym przekonają się Państwo, oglądając ITVN już od września. Zapraszamy!

Już 4 września na Państwa ekranach premierowo zagości serial z emocjonującą fabułą oraz apetyczną obsadą aktorską. Wojciech Zieliński i Piotr Stramowski pójdą „Na noże”, rywalizując o tytuł najlepszego kucharza (niedziela, 21.30 CET, 20.55 CDT, 21.55 EDT). Dwa kulinarne światy, dwa różne charaktery i dwa systemy wartości. Trudne wybory, głód niespełnionych marzeń i poszukiwania prawdziwej miłości.

JESIENNA RAMÓWKA ITVN

TOP MODEL
1 z 6
TOP MODEL
Foto: TVN / Piotr Mizerski
NA WSPÓLNEJ
2 z 6
NA WSPÓLNEJ
Foto: TVN / Radek Orzel
NA NOŻE
3 z 6
NA NOŻE
Foto: TVN / Piotr Litwic
DRUGA SZANSA
4 z 6
DRUGA SZANSA
Foto: TVN / JAROSLAW SOSINSKI
AZJA EXPRESS
5 z 6
AZJA EXPRESS
Foto: TVN
DZIEŃ DOBRY TVN
6 z 6
DZIEŃ DOBRY TVN
Foto: TVN / KAMIL PIKLIKIEWICZ EAST NEWS
NA WSPÓLNEJNA NOŻE
+4

Czy w świecie ostrej rywalizacji warto być wiernym swoim zasadom? Odpowiedzi na podobne pytanie poszukają także bohaterowie „Drugiej szansy”. Im bliżej szczytu, tym walka stanie się bardziej zaciekła, a sukces zadziała na niektórych jak narkotyk. Do znanej z pierwszego sezonu obsady aktorskiej: Małgorzaty Kożuchowskiej, Bartka Świderskiego, Rafała Królikowskiego i Katarzyny Herman dołączy Bartłomiej Topa – wcieli się w rolę prezesa zarządu telewizji, dla której Monika Borecka produkuje muzyczny serial. Spotkanie tej dwójki będzie jak trzęsienie ziemi (poniedziałek od 5 września, 21.35 CET, 21.05 CDT i 22.05 EDT)!

Z innymi problemami zmierzą się nastolatkowie i kadra nauczycielska w serialowej „Szkole”. Od 1 września wraz z rozpoczęciem roku szkolnego pojawią się nowe wyzwania edukacyjne i wychowawcze. Bunt, negowanie autorytetu dorosłych, pierwsza miłość, bolesne rozstania czy alkoholowe wybryki. To tematy, których nie zbraknie w jesiennych odcinkach serialu (od poniedziałku do piątku, 16.40 CET, 16.30 CDT i 17.30 EDT).

Wiele emocjonujących i poruszających historii czeka Państwa również w „Na Wspólnej” (od poniedziałku do czwartku, 10.10 CET, 20.00 CDT i 21.00 EDT). Po kilkumiesięcznej przerwie na ekrany wraca Żaneta Szulc, czyli Anna Guzik. Niestety rodzinę Szulców czekają dramatyczne chwile. Kolejny sezon to także wzruszające momenty. Serialowi mieszkańcy będą żyli wielkim wydarzeniem – czyli ślubem Romana i Honoraty. Szczęście młodej pary zakłóci jednak nowy sąsiad.

Spokoju nie zaznają też pracownicy „Szpitala” na krakowskim Oddziale Ratunkowym. Pod opiekę zespołu ordynatora Piotra Wójtowicza trafiają setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda diagnoza musi być szybka i trafna, bo życie ludzkie jest tutaj największą wartością (od poniedziałku do piątku, 18.10 CET, 18.10 CDT  i 19.10 EDT).

Hitem tej jesieni będzie na pewno nowy program „Azja Express”. Gwiazdy w towarzystwie zaufanych kompanów wyruszą do południowej Azji. Mają do pokonania tysiące kilometrów i żadnej taryfy ulgowej. Jak sobie poradzą? Kto dotrwa do finału? Odpowiedź znajdą Państwo, oglądając ITVN (środa od 7 września, 21.35 CET, 21.05 CDT i 22.05 EDT).

Zaś w podróż po Polsce w poszukiwaniu nieodkrytych talentów i barwnych osobowości ruszą gwiazdy kolejnego sezonu „Mam Talent” – Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz Agustin Egurrola. W tej edycji show widzowie zobaczą szalone pomysły i wariackie występy, które dotychczas były ćwiczone jedynie w zaciszu domowym. Tego nie można przegapić (sobota od 3 września, 20.00 CET, 20.00 CDT i 21.00 EDT)! O rozgłos i uznanie z pewnością nie musi walczyć człowiek wielu talentów, właściciel niewyparzonej gęby i skórzanej kanapy – „Kuba Wojewódzki” (wtorek od 6 września, 22.30 CET, 22.00 CDT i 23.00 EDT). Spotka się z najodważniejszymi ludźmi, którzy nie boją się konfrontacji z Królem TVN.

Natomiast dużą dawkę energii i wachlarz niekończących się niespodzianek zapewnią prowadzący kolejnego sezonu „Dzień Dobry TVN” (od poniedziałku do soboty, 8.00 CET i w niedziele, 8.30 CET oraz od poniedziałku do piątku, 7.15 CDT i 8.15 EDT, a w weekendy, 8.00 CDT i 9.00 EDT). Dodatkowo, aby umilić Państwu poranki Agnieszka Cegielska w swoich autorskich felietonach zajmie się zdrowym stylem życia. Kasia Bosacka zbada prawdy i mity na temat produktów, a Paweł Płuska, pochyli się nad bezpieczeństwem, promując pozytywne zachowania na drodze.

Na naszej antenie nie może zabraknąć rzetelnych „Faktów” (codziennie, 19.00 CET, 19.00 CDT i 20.00 EDT). Z kolei dziennikarze magazynu interwencyjno-śledczego „Uwaga!” w dalszym ciągu będą reagować na krzywdę i niesprawiedliwość (od poniedziałku do piątku, 19.50 CET, a w weekendy, 19.45 CET oraz od poniedziałku do niedzieli, 19.40 CDT i 20.40 EDT). Na tropie afer, skandali i trudnych tematów społecznych znajdą się również reporterzy „Superwizjera” (piątek, 21.45 CET, niedziela, 23.25 CDT i 00.25 EDT).

Nowe programy i seriale, cieszące się niesłabnącą popularnością magazyny oraz kolejne sezony telewizyjnych hitów. Jesień z ITVN nie może być bardziej gorąca. Zapraszamy do wspólnego oglądania!

 

MATERIAŁY TVN

W OBRONIE HONORU
Następny artykuł:

W OBRONIE HONORU

tvnpix