Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

JESIEŃ W PLAYERZE INTERNATIONAL

Polecane | Seriale | Programy | Dokumenty |
JESIEŃ W PLAYERZE INTERNATIONAL
ŻYWIOŁY SASZY - OGIEŃ  Foto: TVN

TOP MODEL. FRONT ROW

premiera: JESIEŃ

Jakob Kosel, Karolina Pisarek

„Top Model. Front Row” to bilet VIP na tour po świecie wielkiej mody! Produkcja zabierze widzów za kulisy 9. Edycji największego modowego show w Polsce. Tej jesieni poprowadzi ją wybuchowy duet byłych uczestników programu Top Model – uczestnik 5. edycji popularnego show i gospodarz pierwszej odsłony „Top Model. Front Row” – Jakob Kosel oraz modelka i influencerka Karolina Pisarek. To może oznaczać tylko jedno – będzie się działo! 

TOP MODEL. FRONT ROWTOP MODEL. FRONT ROW
Foto: TVN

Jesienią jeszcze więcej „Top Model” w „Top Model”. W tym sezonie kamery „Top Model. Front Row” będą jeszcze bliżej wydarzeń na planie! Karolina i Jakob zajrzą nie tylko za kulisy castingów, bootcampu, sesji zdjęciowych czy pokazów mody, ale postawią przed uczestnikami dodatkowe zadania, a jurorów wezmą w krzyżowy ogień pytań. Gospodarze odwiedzą także dom modelek i modeli, uchylając rąbka tajemnicy i zdradzając codzienność uczestników programu.

Jakie smaczki z życia tej najpiękniejszej elity ujrzą światło dzienne?

TOP MODELTOP MODEL
Foto: TVN

 

CHYŁKA – REWIZJA

premiera: JESIEŃ

Magdalena Cielecka (Joanna Chyłka), Filip Pławiak (Kordian „Zordon” Oryński), Wojciech Zieliński (Bukano), Jakub Gierszał (Piotr Langer Junior), Piotr Żurawski („Kormak”), Ireneusz Czop (Szczerbiński), Mariusz Bonaszewski (Buchelt), Antoni Pawlicki (Piotrowski), Olga Bołądź (Magdalena), Szymon Bobrowski (Artur Żelazny), Jacek Koman (Henry McVay), Małgorzata Klara (Zakierska) i inni.

„Chyłka – Rewizja” to już trzeci sezon niezwykle popularnego serialu z Magdaleną Cielecką w roli niepokornej pani mecenas. Po raz kolejny życie Joanny Chyłki poważnie się skomplikuje. Po zwolnieniu z kancelarii Żelazny & McVay, bezkompromisowa prawniczka będzie musiała zmierzyć się z nową rzeczywistością. To niełatwe zadanie dodatkowo utrudni fakt, że zostanie wciągnięta w sprawę okrutnego morderstwa... Świat Joanny Chyłki diametralnie się zmieni. Prawniczka będzie musiała stawić czoło nowym problemom, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Zrządzenie losu sprawi, że Chyłka przez przypadek zostanie zaangażowana w sprawę podwójnego morderstwa. Jej klient – Rom Bukano – po stracie żony i córki ma otrzymać pokaźną sumę od towarzystwa ubezpieczeniowego. W międzyczasie stanie się jednak głównym podejrzanym w sprawie. W efekcie Chyłka i „Zordon” znowu spotkają się na sali sądowej, ale tym razem staną po przeciwnych stronach barykady. Czy wynik tego starcia będzie z góry przesądzony? 

CHYŁKA - ZAGINIĘCIE - ODCINEK 7CHYŁKA - ZAGINIĘCIE - ODCINEK 7
Foto: TVN

 

ŻYWIOŁY SASZY – OGIEŃ

premiera: JESIEŃ

Magdalena Boczarska (Sasza), Marcin Czarnik („Duch”), Mirosław Haniszewski („Cuki”), Piotr Srebowski (Łukasz Polak), Piotr Cyrwus („Flaku”), Andrzej Konopka („Drugi”), Krzysztof Dracz (Leon Ziembiński), Arkadiusz Jakubiak („Bomber”/Jacek Krysiak), Jerzy Trela (dziadek), Jędrzej Hyncar (Adam Gajek), Aleksandra Konieczna (matka Adama) i inni.

„Żywioły Saszy – Ogień” to serial oparty na adaptacji prozy Katarzyny Bondy. W rolę głównej bohaterki, profilerki kryminalnej, wcieli się Magdalena Boczarska. Sasza Załuska wraca do Polski z Wielkiej Brytanii, gdzie przez siedem lat studiowała i doskonaliła się w zawodzie profilerki. Niemal natychmiast otrzymuje swoje pierwsze zadanie. Niechętnie opuszcza córkę i wyrusza do Łodzi, gdzie policja bezskutecznie poszukuje osoby odpowiedzialnej za serię podpaleń i wybuchów. Czy dzięki pomocy Załuskiej uda się ująć sprawcę i zakończyć śledztwo?

„Żywioły Saszy – Ogień” to najnowsza produkcja Player Original, której scenariusz powstał na podstawie bestsellerowej powieści „Lampiony” autorstwa Katarzyny Bondy. Na przestrzeni siedmiu odcinków widzowie będą śledzić zagadkę kryminalną, w której centrum znajdzie się główna bohaterka – Sasza Załuska. Przydzielona do grupy policjantów, spróbuje zapobiec serii podpaleń łódzkich kamienic oraz uporać się z własną, niełatwą przeszłością. Śledztwo okaże się wyjątkowo skomplikowane. Na drodze do rozwiązania sprawy stanie nie tylko brak jednoznacznych dowodów i tropów, ale też wątpliwości przełożonych i współpracowników co do umiejętności profilerki. W każdym kolejnym odcinku pojawi się nowy ślad prowadzący do rozwiązania sprawy.

ŻYWIOŁY SASZY - OGIEŃŻYWIOŁY SASZY - OGIEŃ
Foto: TVN

 

NIEOBECNI

premiera: JESIEŃ

Justyna Wasilewska (Mila Gajda), Piotr Głowacki (Filip Zachara), Zbigniew Stryj (Marcin Gajda), Izabela Kuna (Dorota Gajda), Anna Dymna (Zośka Gajda), Grzegorz Damięcki (Paweł Borkowski), Danuta Stenka (Elżbieta Zawada), Tomasz Włosok (Kuba Olechnowicz), Łukasz Garlicki (Miłosz Wielgucki), Mateusz Czułowski (Olek), Aleksandra Justa (Natalia Gajda), Edyta Torhan (Ilona Borkowska), Sebastian Jasnoch (Jacek Sierpień), Karol Bernacki (Tomasz Makar), Maria Kania (Iza Maciejczuk) i inni.

Corocznie w Polsce znika bez śladu około 20 tys. ludzi. „Nieobecni” – inspirowani sprawami najgłośniejszych zaginięć w naszym kraju – to wciągające połączenie serialu obyczajowego z wątkiem śledczym! Po długiej nieobecności Mila Gajda, ceniona i znana perfomerka oraz tancerka, przyjeżdża do rodzinnego Kasprowa na święta Bożego Narodzenia. To tutaj, w małym miasteczku mieszkają jej najbliżsi – Marcin, Dorota i Olek Gajdowie. Szanowana i lubiana przez wszystkich rodzina… Kiedy Mila dociera do domu, zastaje okruszki na talerzach, zimną herbatę w kubkach, karpia pływającego w wannie i rozpoczęte przygotowania do świąt. Brakuje jednak najważniejszego – rodziców i brata! Godziny mijają, a bliscy nie wracają i nie dają znaku życia. Kobieta rozpoczyna dramatyczne poszukiwania, nieustannie zadając sobie pytanie: „Gdzie oni są?!” Jak to możliwe, że w małej miejscowości, w której wszyscy wszystko o sobie wiedzą, nikt nic nie widział i nic nie słyszał? W tym trudnym momencie Mila poznaje Filipa Zacharę, bardzo osobliwego – mającego zespół Aspergera, a przy tym niezwykle bystrego – podkomisarza z Centrum Osób Zaginionych. Już pierwsze spotkanie Mili i Filipa doprowadza do starcia dwóch bardzo silnych, ale równie skrajnych osobowości, które są jak ogień i woda! Wspólnie szukając jakichkolwiek wskazówek dotyczących tajemniczego zniknięcia, zaczną odkrywać tajemnice rodziny Gajdów. Kiedy kolejne sekrety wypłyną na powierzchnię, Mila będzie musiała zmierzyć się z odpowiedzią na pytanie: „Na ile znamy tych, których kochamy?”. Pierwszy, składający się z dziesięciu trzymających w napięciu odcinków, sezon „Nieobecnych” jeszcze w tym roku.

NIEOBECNINIEOBECNI
Foto: TVN

PASJA NA KRAWĘDZI

Bartek Ostałowski to jedna z legend polskiej motoryzacji. Znany drifter od kilku lat prowadzi popularnego vloga, w którym testuje wyjątkowe samochody i relacjonuje najważniejsze imprezy sportowe. Rozmawia z gwiazdami motoryzacji, przedstawicielami świata sportu, biznesu, a także zwykłymi ludźmi, którzy zarażają nietypową pasją. Jego gośćmi byli już Krzysztof Hołowczyc i Richard Hammond. Tej jesieni materiały Bartka Ostałowskiego znikną z YT, a pojawią się na wyłączność w Playerze. Kolekcja zawierać będzie nowe odcinki programu oraz sezony archiwalne.

 

PRAPREMIERY

Player to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie mogą się doczekać premierowych odcinków swoich ulubionych produkcji TVN i Discovery. Tylko w serwisie widzowie zobaczą najgorętsze nowości tej jesieni na aż siedem dni przed ich emisją w telewizji!

W tej formule dostępne będą nowości serialowe TVN. Pierwszą z nich jest „Królestwo kobiet”, czyli ośmioodcinkowa produkcja komediowa z plejadą polskich gwiazd: Krystyną Jandą, Karoliną Gruszką, Gabrielą Muskałą, Aleksandrą Adamską, Arturem Żmijewskim. Drugą nowością fabularną stacji jest wielki powrót serialu „Usta Usta”. Odcinki tej serii również będzie można obejrzeć w pierwszej kolejności w Playerze. Co więcej, w serwisie dostępne są także wszystkie wcześniejsze sezony tego kultowego tytułu. 

KRÓLESTWO KOBIETKRÓLESTWO KOBIET
Foto: TVN

Przedpremierowo w Playerze pojawią się także odcinki innego wyczekiwanego tytułu – kontynuacji „Brzyduli”. Począwszy od 2 października, w każdy piątek do oferty serwisu trafi pięć kolejnych epizodów serialu! W tym przypadku również fani mogą z łatwością odświeżyć sobie wydarzenia z pierwszej edycji, gdyż cały sezon dostępny jest do obejrzenia w serwisie.

BRZYDULABRZYDULA
Foto: TVN

Jesienią na anteny wracają także popularne seriale codzienne. Ale wszyscy ci, którzy nie mogą się doczekać dalszych perypetii swoich ulubionych bohaterów, powinni odpalić Playera. Nowe epizody „Zakochanych po uszy”, „19+” oraz „Szkoły” dostępne są w serwisie już od 20 sierpnia! 

ZAKOCHANI PO USZYZAKOCHANI PO USZY

Wcześniej niż w telewizji użytkownicy Playera zobaczą także odcinki najnowszego programu najpopularniejszej dekoratorki w Polsce, czyli „Totalne remonty Szelągowskiej”.

TOTALNE REMONTY SZELĄGOWSKIEJ TOTALNE REMONTY SZELĄGOWSKIEJ
Foto: TVN

Również siedem dni przed emisją na antenie Playera dostępne będą evergreeny stacji TVN, czyli popularne formaty, które od lat gromadzą przed ekranami miliony widzów – m.in. „Kuchenne rewolucje”, „36,6°C”, „Kobieta na krańcu świata”, „Ukryta prawda”. 

UKRYTA PRAWDAUKRYTA PRAWDA
Foto: TVN

Przedpremierowo będzie można śledzić również najpopularniejsze tytuły z innych anten, w tym „Kto odmówi pannie młodej?„” oraz „Rozwody” z oferty z TVN7, „Kanapowców”, „DeFacto. Bosacka”, „Królowe życia”, „Usterkę” i „Damy i wieśniaczki” z TTV, czy „Pani gadżet”, „Pary młode ponad miarę”, „Gwiazdy prywatnie” z TVN Style. Fani formatów motoryzacyjnych również zobaczą nowe odcinki swoich ulubionych programów przed ich emisją na antenie. W tej formule

dostępne będą m.in.: „Automaniak”, „101 gadżetów motoryzacyjnych”, „Zawodowi handlarze”, „Wojny samochodowe”, „Zakup kontrolowany” czy „Uwaga! Pirat”. Również wielbiciele przeróbek, remontów i prac ogrodowych znajdą coś dla siebie, bowiem oferta Playera to także hity HGTV, m.in.: „Nowa Maja w ogrodzie”, „Wymarzone ogrody”, czy „House Hunters – poszukiwacze domów”. 

HOUSE HUNTERSHOUSE HUNTERS
Foto: TVN
AUTOMANIAKAUTOMANIAK
Foto: TVN
WOJNY SAMOCHODOWEWOJNY SAMOCHODOWE
Foto: TVN

Te i wiele innych propozycji przedpremierowo tylko w Playerze!

 

BIBLIOTEKA DISCOVERY

JESIEŃ

Jesień 2020 to ważna data dla Playera! Kolekcja serwisu poszerza się o najpopularniejsze treści z rodziny Discovery, w szczególności z kanałów: Discovery Channel, TLC i ID! W serwisie znajdą się zarówno najlepsze polskie tytuły – m.in.: „Złomowisko.PL”, „Przystanek Bieszczady”, „Operacja Lot”, „Salon sukien ślubnych: Polska”, „Polscy truckersi”, „Nic do zgłoszenia”, jak i zagraniczne hity: „Gorączka złota”, „Bimbrownicy”, „Puszyste panny młode”, „Klan z Alaski”, „Dr Pryszczylla” czy „Randka w łóżku”. To ponad 1100 godzin nowych treści!

Player pokaże zarówno premierowe sezony programów z rodziny Discovery – emitowane zgodnie z harmonogramem antenowym – jak i starsze serie, co sprawi, że dany tytuł będzie można śledzić od początku jego historii! W ślad za nimi dojdą też najpopularniejsze propozycje ze stacji Animal Planet i Discovery Science.

ZŁOMOWISKOZŁOMOWISKO
Foto: TVN

Więcej o pakiecie TVN INTERNATIONAL W PLAYERZE przeczytacie TUTAJ!

autor: TVN
ZŁODZIEJE 5
Następny artykuł:

ZŁODZIEJE 5

tvnpix