Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

Jesień w Player International

Polecane | Seriale | Programy | Dokumenty |
Jesień w Player International
PAJĘCZYNA  Foto: TVN

Player to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie mogą się doczekać premierowych odcinków swoich ulubionych produkcji TVN i Discovery. Tylko w serwisie widzowie zobaczą najgorętsze nowości tej jesieni jako pierwsi, przed ich emisją w telewizji!


Prapremiery 
RECEPTURARECEPTURA
Foto: TVN

W tej formule dostępne będą nowości serialowe TVN. Pierwszą z nich jest „Receptura”. Widzowie będą w niej podążać za losami dwóch niezależnych kobiet żyjących w różnych czasach – w okresie międzywojennym oraz współczesności. W rolach głównych Agnieszka Więdłocha i Zofia Wichłacz! Drugą nowością fabularną stacji są „Tajemnice miłości”, czyli pozycja obowiązkowa dla fanów romantycznych historii i produkcji typu docu soap.

TAJEMNICE MIŁOŚCITAJEMNICE MIŁOŚCI
Foto: TVN

Przedpremierowo w Playerze pojawi się także najnowszy serial TVN7 „Papiery na szczęście”. Produkcja, oparta na autorskim pomyśle stacji TVN7, opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Czy pomimo przeciwności losu uda jej się odnaleźć szczęście? Odcinki tej serii również będzie można obejrzeć w pierwszej kolejności w Playerze. Podobnie jak kultową „BrzydUlę”, która po wakacyjnej przerwie powraca z premierowymi odcinkami. A w nich to, na co wszyscy czekali cały rok – Ula i Marek znowu razem! Czy tym razem uda im się obronić swoją miłość?

BRZYDULABRZYDULA
Foto: TVN
PAPIERY NA SZCZĘŚCIEPAPIERY NA SZCZĘŚCIE
Foto: TVN

Jesienią na anteny wracają także popularne serie i programy rozrywkowe TVN Grupa Discovery. Kilka dni przed emisją na antenie użytkownicy Playera będą mogli śledzić losy bohaterów najnowszego sezonu m.in. „Kuchennych rewolucji”, „Ukrytej prawdy” i wielu innych.

KUCHENNE REWOLUCJEKUCHENNE REWOLUCJE
Foto: TVN

Player Original

Player Original to produkcje własne Playera, realizowane specjalnie na zamówienie serwisu i dostępne ekskluzywnie w Playerze.  Do tej pory w bibliotece znalazły się: seria „Chyłka”, „Szadź”, „Top Model. Front Row”, „Fame czy Shame”, „Żywioły Saszy – Ogień” i „Nieobecni”.

 

 

SKAZANA

Sędzia Alicja Mazur znana ze swojej surowości wobec przestępców zostaje oskarżona o zabójstwo, którego nie popełniła. Trafia do więzienia, gdzie musi przetrwać wśród kobiet, na które sama wydała wcześniej wyrok. Przy życiu trzyma ją nastoletnia córka oraz chęć zemsty na tych, którzy ją wrobili. Czy poradzi sobie z czyhającym za każdym rogiem zagrożeniem?

W więzieniu Alicja będzie musiała walczyć o sprawiedliwość i udowodnić swoją niewinność. Szybko przekona się, że cela to miejsce, które zmienia każdego. Ją również. Prawo, w które tak wierzyła, egzekwowała i któremu służyła, nagle zawodzi. Żeby przetrwać, będzie musiała przyjąć obowiązujące zasady gry.

„Skazana” to historia inspirowana książką Ewy Ornackiej „Skazane na potępienie”. Dodatkowo wiele z postaci przedstawionych w serialu inspirowanych jest prawdziwymi przestępczyniami, znanymi z pierwszych stron gazet.

SKAZANASKAZANA
Foto: TVN

PAJĘCZYNA

„Pajęczyna” to pełen napięcia thriller, którego akcja toczy się równolegle w dwóch czasach: w 1978 oraz w 2010 roku. Joanna Kulig wcieli się w rolę specjalistki od zachowań pająków, która próbuje rozwikłać tajemnicę śmierci swojej matki i swojej siostry. Premiera serialu została zaplanowana na jesień w serwisie player.pl.

Serial „Pajęczyna” to historia inspirowana mało znanymi faktami z historii późnego PRL-u, kiedy to w szczycie gierkowskiej prosperity Polska rozwijała własny program atomowy. Dzieciństwo Kornelii Titko, odważnej naukowczyni obdarzonej niezwykłą pamięcią, zniszczyła przedwczesna śmierć rodziców oraz starszej siostry, która zginęła w wypadku samochodowym. Matka Kornelii, Teresa Titko, była wybitnym fizykiem jądrowym; w gierkowskim programie nuklearnym pełniła rolę prawej ręki jego twórcy, generała-profesora Grzegorza Giedrowicza. Po latach w życiu Kornelii pojawia się tajemniczy mężczyzna, który twierdzi, że był niegdyś oskarżony o zabójstwo jej siostry. Bohaterka rozpoczyna prywatne śledztwo. Kim jest anonimowy informator i co naprawdę łączy go ze śmiercią dwóch najbliższych Kornelii kobiet? Jaką cenę przyjdzie jej zapłacić za wtargnięcie na zakazane terytoria? Jaką rolę w tej historii sprzed lat odegrali oficerowie PRL-owskiego kontrwywiadu: kapitan Ewa Wolańska oraz podporucznik Tadeusz Mróz? Komu zależało na tym, aby Polska nie dołączyła do niewielkiego grona państw liczących się w atomowym wyścigu?

PAJĘCZYNAPAJĘCZYNA
Foto: TVN

KONTROLA

Kontynuacja hitu internetowego. Miniserial autorstwa Nataszy Parzymies, studentki Warszawskiej Szkoły Filmowej, który powstał jako etiuda szkolna, a niespodziewanie okazał się międzynarodowym hitem. Na pierwszym planie burzliwa miłość dwóch dziewczyn, a w tle studenckie życie, współczesna Warszawa i nieprzespane noce pełne wielkich emocji i wyznań.

W nowym sezonie los ponownie krzyżuje drogi Natalii i Majki – dziewczyn, dla których przypadkowe spotkanie na lotnisku okazało się przełomowe w ich życiu i dało początek młodzieńczej miłości. Nieokiełznanej, spontanicznej i burzliwej. Teraz Natalia jest po trudnym rozstaniu. Majka z kolei tuż przed wyjazdem na semestr do Hiszpanii. Mimo to postanawiają zawalczyć o swoje szczęście i zaczekać na siebie. Ale pół roku może zmienić wszystko…

CHYŁKA – OSKARŻENIE

Joanna Chyłka powraca! Tym razem zostanie zaangażowana w niezwykle głośną sprawę sprzed lat. Działacz opozycji, oskarżony o morderstwo czwórki dzieci, odsiaduje wyrok w więzieniu. Czy skazano niewinnego człowieka?

Mecenas Chyłka dochodzi do siebie po brutalnym ataku. Obowiązki jednak nie dają o sobie zapomnieć. Ksiądz Mieleszko dzwoni do prawniczki, by namówić ją do przyjęcia sprawy, która wydaje się być rozwiązana już od wielu lat. Tesarewicz, działacz opozycji, odsiaduje wyrok za brutalne morderstwo czwórki dzieci. Mieleszko twierdzi, że mężczyzna jest niewinny i namawia Chyłkę, by pomogła wyciągnąć go z więzienia. Czy uda się wznowić śledztwo i znaleźć nowe dowody?

 

CHYŁKA - INWIGILACJACHYŁKA - INWIGILACJA
Foto: TVN

HOTEL PARADISE - Player Exclusive

Player po raz kolejny zabierze widzów na egzotyczny Zanzibar, serwując jeszcze więcej emocji prosto z najpopularniejszego hotelu na świecie! Tej jesieni w Playerze ponownie cała kolekcja serii „Hotel Paradise Extra”, czyli dłuższe odcinki i wyjątkowe materiały ekskluzywne!

„Hotel Paradise” w tym sezonie to prawdziwa mieszanka wybuchowa. W luksusowym kurorcie zameldują się zarówno silne, indywidualne osobowości, jak i wrażliwe dusze. Takiej mieszanki emocji nie było jeszcze w żadnej edycji. Kiedy kolejna dziesiątka uczestników rozpocznie ostrą grę o miłość i pieniądze, Player pokaże niemal każdy moment tej zaciekłej rywalizacji. Tradycyjnie na superfanów formatu czekają w serwisie ekskluzywne – aż 60-minutowe – odcinki programu wzbogacone o dodatkowe, często pikantne sceny, które można zobaczyć tylko w Playerze. Dłuższe będą również coweekendowe eliminacje, dodatkowo uchylające drzwi do tego, co dzieje się w hotelu. To wszystko sprawi, że użytkownicy Playera będą jeszcze bliżej intryg i sercowych dramatów, które zburzą spokój na rajskiej wyspie.

HOTEL PARADISEHOTEL PARADISE
Foto: TVN

Na tym nie koniec! Podobnie jak przy poprzednich edycjach, na użytkowników Playera będzie czekać również bogata kolekcja ekskluzywnych materiałów dodatkowych. Specjalnie dla fanów Klaudia El Dursi skomentuje wydarzenia w hotelu i przeprowadzi intymne rozmowy z uczestnikami w cyklu „Klaudia z raju”. Do tego Player zaprosi również na „Bonusy z raju” – tajemnicze rozmowy, szalone zabawy, skrywane plany i kłótnie, które nigdzie indziej nie ujrzą światła dziennego. A na deser „Mądrości z raju”, czyli życiowe historie i złote myśli uczestników. Premiera 30 sierpnia!

 

ZAPRASZAMY DO PLAYERA!

KUBA WOJEWÓDZKI
Następny artykuł:

KUBA WOJEWÓDZKI

tvnpix