Aktualności

powrót do listy

JESIEŃ W ITVN!

Polecane | Seriale | Filmy | Programy | Dokumenty |
JESIEŃ W ITVN!
RECEPTURA  Foto: TVN

JESIEŃ W ITVN!

ITVN zaprasza widzów na jesień pełną premier, nowych sezonów lubianych programów oraz kultowych już tytułów. Jak zawsze stawiamy na doskonałą rozrywkę, rzetelną publicystykę oraz fantastyczną ofertę serialową. Startujemy, wraz z pierwszym szkolnym dzwonkiem, już 1 września!

 

NOWOŚCI

TOP MODEL 10

TOP MODELTOP MODEL
Foto: TVN

EMISJA: od 1 września, środy, godz. 21:30 (CET), 21:30 (CST), 22:30 (EST)

Wyjątkowa, 10. edycja „Top Model” już niebawem! Taki jubileusz zobowiązuje, dlatego nowy sezon dostarczy widzom niezapomnianych wrażeń. Kto tym razem otrzyma szansę, by zawalczyć o spełnienie marzeń i podbój świata mody?

Największy modowy show w Polsce, powraca z 10. sezonem. W tym roku pierwszy etap castingów również odbył się online. Widzowie ponownie otrzymali szansę, by współtworzyć swój ulubiony program. W głosowaniu internetowym przyznali srebrny bilet uczestniczce, która trafi prosto do etapu bootcampu. Dodatkowo, z okazji wyjątkowego jubileuszu, to właśnie do nich należała decyzja o tym, która z sesji zdjęciowych ponownie pojawi się w programie. Najwięcej głosów otrzymała sesja fotograficzna w kolorowych farbach i to w niej wezmą udział uczestnicy 10. edycji „Top Model”.

Powraca również niezawodne jury w składzie: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński. Wsparciem dla uczestników będzie Michał Piróg.

W nowych odcinkach nie zabraknie tego, co widzowie „Top Model” kochają najbardziej. Jesienią zobaczą spektakularny pokaz mody na zamkniętym wiadukcie w centrum Warszawy z towarzyszącym występem Smolastego, sesję zdjęciową na obrotowym kole, film modowy wyreżyserowany przez wszechstronnie utalentowanego Ralpha Kamińskiego, wyjątkowy casting dla projektanta z Nowego Jorku oraz zadanie specjalne z najpopularniejszą polską youtuberką – Wersow.

MAM TALENT! 13

MAM TALENT!MAM TALENT!
Foto: TVN

EMISJA: od 4 września, soboty, godz. 20:00 (CET), 20:00 (CST), 21:00 (EST)

 

Przed nami wyczekiwana 13. edycja programu „Mam talent!”. W nowym sezonie widzowie zobaczą niezmiennie Małgorzatę Foremniak i Agnieszkę Chylińską oraz Marcina Prokopa. Ich szeregi zasilą: Jan Kliment jako trzeci juror oraz Michał Kempa w roli nowego współprowadzącego

Jesienią kolejna, wyjątkowa edycja „Mam talent!” – programu, który pokochali polscy widzowie. W tym sezonie powitamy nowego jurora – Jan Kliment to czeski tancerz i choreograf.

Michał Kempa dołączy do Marcina Prokopa w roli drugiego prowadzącego „Mam talent!”. To osoba, która potrafi rozśmieszyć wszystkich! Nie tylko komik uprawiający stand-up comedy, ale również dziennikarz radiowy i telewizyjny.

W 13. edycji pojawią się dwie nowe zasady. Jedną będzie „platynowy przycisk”. Dzięki niemu, wybrana przez jury w czasie półfinałów osoba dostanie się bezpośrednio do finału. Drugą będzie „dzika karta”, czyli przepustka do finału. Otrzyma ją osoba, która odpadła w półfinałach, ale zdobyła największą liczbę głosów od telewidzów.

 

RECEPTURA

RECEPTURARECEPTURA
Foto: TVN

EMISJA:od 5 września, niedziele, godz. 21:30 (CET), 20:55 (CST), 21:55 (EST)

Historia lubi się powtarzać, o czym przekonają się bohaterki nowego serialu "Receptura" z Zofią Wichłacz i Agnieszką Więdłochą w rolach głównych.

Jedną z bohaterek „Receptury” jest młoda studentka architektury Zosia. Niespodziewanie dziewczyna wpada na trop rodzinnej tajemnicy i przekonuje się, że dylematy miłosne są ponadczasowe. Odnajduje dziennik swojej prababki Marii Kielicz i wraz z kolejnymi stronami pamiętnika przenosi się do 1936 r., poznając jej losy. Maria, samotna matka z dyplomem z architektury, przyjeżdża do międzywojennej stolicy, aby rozpocząć nowe życie. W Warszawie otrzymuje posadę asystentki Jana Wedla. Szybko staje się jego zaufaną pracownicą i powiernicą tajemnic najprężniej działającej fabryki czekolady w Europie. Niestety, rodzinna pamiątka ściąga na Zosię także niebezpieczeństwo, wciągając ją w grę, w której nie wiadomo: kto jest przyjacielem, a kto wrogiem!


CHYŁKA-INWIGILACJA

CHYŁKA - INWIGILACJACHYŁKA - INWIGILACJA
Foto: TVN

EMISJA: od 6 września, poniedziałki, godz. 21:30 (CET), 21:30 (CST), 22:30 (EST)

Młody chłopak zostaje zatrzymany pod zarzutem próby zamachu terrorystycznego. Do kancelarii Żelazny & McVay zgłasza się para, która twierdzi, że to ich zaginiony przed laty syn i chce, by jego obroną zajęła się Chyłka. Czy prawniczka podoła wyzwaniu? Szczególnie teraz, gdy musi uporać się z nieoczekiwanymi zmianami w swoimi życiu.

Joanna Chyłka podejmuje decyzję, by wyjechać za granicę. Chcąc zapewnić bezpieczeństwo Magdzie i Darii, gotowa jest zniknąć. Langer junior ma jednak wobec niej inne plany. Zmusza prawniczkę do powrotu i zleca jej obronę Filipa Obertała. Chyłka, która nigdy nie zapomniała krzywdy wyrządzonej przez ojca, będzie musiała udowodnić, że nie popełnił morderstwa, o które jest oskarżany. Czy sprawa znajdzie swój finał w sądzie?

W tym samym czasie do kancelarii Żelazny & McVay zgłasza się małżeństwo, które twierdzi, że zatrzymany Fahad Al-Jassam to ich zaginiony syn. Chłopak oskarżony jest o próbę zamachu terrorystycznego. Para domaga się, by jego obroną zajęła się Joanna Chyłka. Prawniczka przyjmuje sprawę, mimo że współpraca z klientem nie zapowiada się na najłatwiejszą. Jednocześnie otrzymuje informację, która wywraca jej życie do góry nogami. To największe z dotychczasowych wyzwań, z jakimi Chyłka musiała się zmierzyć.


MIASTO KOBIET

EMISJA: od 26 września, niedziele, godz. 22:15 (CET), 21:50 (CST), 22:50 (EST)

Już od września powraca kultowy program - „Miasto Kobiet”. Przez blisko 11 lat, uwielbiany przez widzów format, poruszył wiele ważnych tematów i rozpoczął szeroką dyskusję w istotnych dla kobiet kwestiach. Teraz zobaczymy go w nowej odsłonie! Poznamy inspirujący gości, również tych z pierwszych stron gazet, Internetu i portali społecznościowych oraz przysłuchamy się rozmowom, które będą żyć własnym życiem jeszcze długo po zakończeniu emisji odcinka… To program, w którym w końcu wyraźnie wybrzmi głos kobiet! Do ciekawych dyskusji zaprosi Marzena Rogalska, Aleksandra Kwaśniewska i Olga Legosz!

Marzena Rogalska była pierwszą gospodynią „Miasta Kobiet”! Teraz wraca w dobrze znane sobie miejsce, by na nowo odkryć jakie są współczesne Polki, co je martwi, cieszy, czego się obawiają. Dołącza do niej Aleksandra Kwaśniewska oraz Olga Legosz. Przed nimi żarliwe dyskusje, emocjonujące wymiany poglądów i interesujący goście! Te rozmowy na pewno odbiją się echem w najdalszych zakątkach Internetu!

 

„Miasto Kobiet” w nowej formule to talk-show prowadzony przez trzy zupełnie różne kobiety, z innym bagażem doświadczeń, sytuacją rodzinną i zawodową. Co tydzień spotkają się, by przy kubku dobrej kawy, w domowej atmosferze, porozmawiać o tym, co je ostatnio najbardziej zaciekawiło, poruszyło i zainspirowało. Podyskutują z ekspertami, gwiazdami, ale też z wyjątkowymi osobami, które zwróciły ich uwagę w mediach społecznościowych.

Nadszedł bowiem czas kobiet, które chcą zadawać pytania, a nie pouczać, rozważać argumenty innych, zamiast narzucać swoje zdanie, słuchać, a nie przepytywać. Czas kobiet, które chcą mówić, ale też być uważnie wysłuchane. Zapraszamy do nowej odsłony programu „Miasto kobiet”!

 

 

POLSKI ŚWIAT

POLSKI ŚWIATPOLSKI ŚWIAT
Foto: TVN

EMISJA: od 2 września, czwartki, godz. 21:30 (CET), 21:30 (CST), 22:30 (EST)

 

A gdyby tak rzucić wszystko i zamieszkać w… No właśnie, gdzie? Lepiej żyje się na Filipinach czy w USA? Łatwiej prowadzić własny biznes w Gruzji czy Indonezji? Może prawdziwym rajem na ziemi jest jednak Tajlandia?

Dowiecie się, jak wygląda życie w różnych krajach z perspektywy Polaków, mieszkających tam. Program wciągnie was od pierwszych chwil. Ciekawostki, jakie przygotowali dla was nasi bohaterowie zaskoczą nie raz i nie dwa...

Bohaterowie serii opowiedzą o tym, jak wygląda prawdziwe życie w przeróżnych państwach globu – dla większości znanych tylko jako miejsca na kilkutygodniowe urlopy. Obalą mity, opowiedzą o największych zaskoczeniach i rozczarowaniach, a także o niespodziewanych różnicach kulturowych. Tutaj nie będzie tematów tabu. Zdradzając kulisy codzienności na obczyźnie, nasi rodacy przybliżą koszty życia, normy i zasady społeczne, uroki nieodkrytych miejsc, a czasem ograniczenia i bariery, z jakimi spotykają się obcokrajowcy. Widzowie zobaczą prawdziwą rzeczywistość odległych, egzotycznych zakątków świata, bez filtrów i cenzury. To mocna dawka wiedzy, której nie znajdziecie wszędzie. Koniecznie musicie to zobaczyć!


TAJEMNICE MIŁOŚCI

TAJEMNICE MIŁOŚCITAJEMNICE MIŁOŚCI
Foto: TVN

EMISJA: poniedziałek – piątek, godz. 17:30 (CET), 17:20 (CST), 18:20 (EST)

 

Miłość to piękne i wielowymiarowe uczucie, które może pojawić się w różnych momentach życia. Doświadczą tego bohaterowie nowego serialu „Tajemnice miłości”. Każdy odcinek to zupełnie nowa historia w klimacie komedii romantycznej, widziana oczami głównego narratora epizodu. Motyle w brzuchu, namiętność, płomienne romanse, sercowe rozterki i wiele emocji – to wszystko czeka na widzów już tej jesieni!

Bohaterowie nowego serialu są różni. Wśród nich spotykamy małżeństwa, ale i pary będące w nieformalnych związkach, kochanków, jak i singli, których od zakochania dzieli jeden krok. Są autentyczni i pragną podążać za swoim uczuciem na przekór wszystkim i wszystkiemu. A wszystko to dla miłości! W końcu nie ma nic bardziej ekscytującego niż motyle w brzuchu.

Każda historia ma także drugie dno – tytułową tajemnicę, czyli zwrot akcji, który wychodzi na koniec odcinka i odmienia życie wszystkich par. Finały są więc różne – raz bohaterowie osiągają pełnię szczęścia, inni z kolei muszą jeszcze chwilę na nie zaczekać. Wiedzą jednak, że jest ono na wyciągnięcie ręki!

 

KONTYNUACJE

KUBA WOJEWÓDZKI

KUBA WOJEWÓDZKIKUBA WOJEWÓDZKI
Foto: TVN

EMISJA: od 7 września, wtorki, godz. 23:00 (CET), 22:25 (CST), 23:25 (EST)

Nadchodzący sezon to powód do świętowania również dla najpopularniejszego showmana w Polsce. Jesienią minie dokładnie 15 lat, odkąd „Kuba Wojewódzki” zachwyca i wzbudza kontrowersje! I choć wiosny przemijają, jest coś, co w ogóle się nie starzeje – prowadzący i jego cięty humor. A premierowe odcinki będą tego najlepszym dowodem!

Kuba Wojewódzki i jego autorski program to bez wątpienia gwóźdź każdej oferty programowej. Od kilku sezonów wtorkowy wieczór to czas, kiedy on rozdaje karty. Nie inaczej będzie i tym razem. Wzbudzający największe kontrowersje dziennikarz w Polsce powraca uzbrojony w to, co w nim najlepsze – ostry jak brzytwa język i wyjątkowe poczucie humoru, które rozbroją prawie każdego. Tradycyjnie wśród śmiałków, którzy zasiądą na kanapie gospodarza, nie zabraknie idoli masowej widowni – gwiazd estrady, sceny, ekranu, sportu oraz celebrytów. Czy są gotowi na starcie z Goliatem telewizji? Kto z nich wyjdzie z tarczą, a kto na tarczy?

 

KUCHENNE REWOLUCJE

KUCHENNE REWOLUCJEKUCHENNE REWOLUCJE
Foto: TVN

EMISJA: od 5 września, niedziele, godz. 20:00 (CET), 20:00 (CST), 21:00 (EST)

 

„Kuchenne rewolucje” już od jedenastu lat budzą emocje widzów siedzących przed telewizorami. Próżno szukać na mapie Polski miejsc, gdzie Magda Gessler jeszcze nie dotarła. W najnowszym sezonie odwiedzi między innymi: Zamość, Jawor, Golub-Dobrzyń i Inowrocław. Słynna restauratorka zmieni nie tylko menu i wygląd lokali, ale przede wszystkim sposób myślenia ludzi o ich gastronomicznym biznesie. I choć w czasie pandemii zadanie wydaje się podwójnie trudne, dla Magdy Gessler nie ma rzeczy niemożliwych!

Jesienią program zawita między innymi do Piekar Śląskich. Kilka lat temu, na jednym z dużych osiedli mieszkaniowych, Tomek zdecydował się otworzyć restaurację Tasty. Trzydziestojednoletni mężczyzna po studiach zarządzania powinien tryskać energią i pomysłami, tymczasem gastronomię wybrał nieco przypadkowo i dość pochopnie. Zniechęcony nieudaną próbą podboju branży budowlanej postanowił zostać restauratorem. Taka praca wydawała mu się lekka i przyjemna. Zaczął z rozmachem, zatrudniając cztery lata temu aż 25 osób. Brak doświadczenia w branży szybko zaowocował chaosem i finansowymi kłopotami, a liczba pracowników zaczęła topnieć z miesiąca na miesiąc. Nadejście pandemii dopełniło dzieła. Obecnie Tomek zatrudnia menedżera, sprzątaczkę i pomoc kuchenną. Brakuje tylko… kucharza. W tej sytuacji każdy z pracowników bierze się za gotowanie, choć nie ma o tym specjalnego pojęcia. Każdy robi wszystko, a o motywację trudno, bo młody właściciel zalega z wypłatami. Czy Magdzie Gessler uda się zaprowadzić porządek na tym kulinarnym statku bez sternika?

 

NA WSPÓLNEJ

NA WSPÓLNEJNA WSPÓLNEJ
Foto: TVN

EMISJA: poniedziałek – czwartek, godz. 20:40 (CET), 20:20 (CST), 21:20 (EST)

W nadchodzącym sezonie na fanów serialu czeka niespodzianka – nowa czołówka. A także moc wrażeń i emocji, których dostarczą mieszkańcy najpopularniejszej ulicy w Polsce. W nowych odcinkach przeszłość zapuka do drzwi bohaterów. Czy będą potrafili stawić jej czoło? A może przeciwnie – wpadną w jej pułapkę? Odpowiedzi na te pytania widzowie „Na Wspólnej” poznają już po wakacjach!

W nowej ofercie nie zabraknie kontynuacji seriali, takich jak, „Ukryta prawda” i„19+”, jak również dawki interesujących reportaży, ciekawych rozmów w „Dzień dobry TVN” orazrzetelnych newsów w codziennym wydaniu „Faktów”.

„40 kontra 20”
Następny artykuł:

„40 kontra 20”

tvnpix