Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

JESIEŃ W ITVN

Polecane | Programy |
JESIEŃ W ITVN
39 I PÓŁ  Foto: TVN

JESIENNE NOWOŚCI NA ANTENIE ITVN

Co zobaczymy w nadchodzącym sezonie?

MAM TALENT!MAM TALENT!
Foto: TVN

Już 8 września na antenie ITVN obejrzymy nowy serial z dobrze znanym bohaterem. Pięćdziesięcioletni już Darek Jankowski, niepokorny rockman i wieczny chłopiec z głową w chmurach, powraca na ekrany telewizorów w nowym serialu „39 i pół tygodnia”. Diagnoza lekarska, którą otrzyma zwaliłaby z nóg każdego. Darkowi zostało tylko 39 i pół tygodnia życia! W roli głównej zobaczymy Tomasza Karolaka. Mocna dawka emocji, czarnego humoru i dobrej muzyki gwarantowane! Oglądaj przedpremierowo na player.pl.

TOP MODELTOP MODEL
Foto: TVN

Fanów kryminalnych zagadek i historii mrożących krew w żyłach zainteresują nowe sezony seriali „Pułapka” oraz „Pod powierzchnią”. Olga Sawicka (w tej roli Agata Kulesza) powraca, by rozwiązać zagadkę seryjnego mordercy oraz zmierzyć się z własną przeszłością. Mroczna, gęsta, bezkompromisowa i nieprzewidywalna – druga część „Pułapki” już 3 września. Po znakomitym przyjęciu, zarówno przez krytyków jak i widzów, serial „Pod powierzchnią” powraca. Jak po tragicznych wydarzeniach na szkolnym balu potoczyły się losy Marty i Bartka? Bohaterowie, uwikłani w skomplikowane relacje, pogubieni we własnych kłamstwach, spróbują dotrzeć do prawdy lub wręcz przeciwnie – zrobić wszystko, by nigdy nie ujrzała światła dziennego. Nowy sezon już w październiku. Te i poprzednie sezony obu seriali obejrzysz przedpremierowo na player.pl.

PUŁAPKA - SEZON 2PUŁAPKA - SEZON 2
Foto: TVN

Jeden z najpopularniejszych polskich seriali, „Na Wspólnej”, niedługo będzie świętować emisję 3000. odcinka! Jak potoczą się losy rodzin mieszkających na tej sławnej już ulicy? Widzowie będą świadkami gorących romansów, bolesnych rozstań, trudnych wyborów moralnych, emocjonujących pożegnań, ale i… zaskakujących powrotów! Serial jest na antenie od poniedziałku do czwartku. Od poniedziałku do piątku nowymi odcinkami zaskoczą też popularne seriale stacji – „Szkoła”, „Szpital” oraz „Ukryta prawda”, dostępne również przedpremierowo na player.pl. Te historie napisało samo życie!

 

Na liście nowych programów zadebiutuje „Ciężarówką przez Indonezję”. Podróż Dawida Andresa jego 18-kołową ciężarówką przez Stany Zjednoczone i Wietnam śledziły tysiące fanów. Teraz czas na dziką Indonezję! Dawid pokona kilometry trudnych i niebezpiecznych tras, dotrze  do  miejsc,  w  których  nie  ma  turystów i jak zwykle zboczy z drogi by poznać lokalną kuchnię i kulturę. Już od 19 września na antenie ITVN.

 

Król i Królowa stacji na dobre zagoszczą z nowymi odcinkami swoich kultowych programów. Kuba Wojewódzki - bezkompromisowy szermierz słowa, który ciętą i ostrą jak brzytwa ripostą tnie kurtuazyjne zasłony swoich gości. Kuba powraca jesienią z 14. sezonem swojego show. Przed telewizory zapraszamy już 3 września. Na „Kuchenne rewolucje” czeka już nie tylko cała Polska… Bezkompromisowa, wybuchowa i zafascynowana dobrą kuchnią restauratorka Magda Gessler odwiedzi kolejne restauracje, by zmienić ich los i nadać nowe życie. Premierę jubileuszowej 20. edycji obejrzymy w niedzielę8 września, ale odcinki serii dostępne będą również przedpremierowo w serwisie player.pl.

 

Utalentowanych i szukających swojej drogi do sukcesu ludzi zobaczymy w nowej edycji najbardziej widowiskowego talent-show „Mam Talent!”. Na scenie pojawią się muzycy, tancerze, akrobaci i iluzjoniści. Komu z nich uda się zaskoczyć jurorów i przejść etap castingów? Dowiemy się w sobotę 7 września lub przedpremierowo w player.pl. Jesienią w Domu Wielkiego Brata zamieszkają też nowi uczestnicy – castingi do programu przyciągnęły rekordową liczbę osób. Kto weźmie udział w programie? Jakie niespodzianki przygotuje dla nas „Big Brother”? Jednego możemy być pewni – spodziewajmy się niespodziewanego! Show obejrzymy od 13 września w krajach Europy z dostępem do ITVN. Ekipa „Top Model” wyrusza na poszukiwania kolejnej gwiazdy świata mody od poniedziałku 2 września. Jury stawia na różnorodność i oryginalność, niezależnie od wieku i rozmiaru. Nowością tej edycji jest „złoty bilet”, który pozwala na ominięcie jednego etapu w niełatwych zmaganiach. Kto powtórzy sukces uczestników poprzednich edycji, podbije wybiegi oraz świat show-biznesu? Dziennikarze „Superwizjera” od wielu lat dowodzą, że w telewizji możliwe jest dziennikarstwo śledcze. Nowe odcinki poruszą tematy, które już ogniskują uwagę wielu widzów, czyli…. nadużycia w państwowych spółkach, pedofilia w kościele, oszustwa finansowe, zorganizowana przestępczość narkotykowa, nielegalny rynek śmieci, a także tajemnicza śmierć pięknej, młodej dziewczyny, której ciało odnaleziono w jeziorze. Na nowe odcinki zapraszamy w każdy piątek.

Oglądaj VOD i kanały LIVE online w Europie! Sprawdź szczegóły!
Następny artykuł:

Oglądaj VOD i kanały LIVE online w Europie! Sprawdź szczegóły!

tvnpix