Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

I NIE OPUSZCZĘ CIĘ AŻ DO ŚLUBU

Polecane | Programy |
I NIE OPUSZCZĘ CIĘ AŻ DO ŚLUBU
I NIE OPUSZCZE CIE AZ DO SLUBU   Foto: TVN Piotr Mizerski

NIE OPUSZCZĘ CIĘ AŻ DO ŚLUBU

W kolejnym sezonie programu „I nie opuszczę Cię aż do ślubu” prowadząca Izabela Janachowska będzie miała do czynienia z dość nietypową parą. Pan młody nie jest pewien, czy pojawi się na ślubie, a panna młoda nie za bardzo się tym przejmuje… Czy w tym odcinku narzeczeni oficjalnie staną się mężem i żoną? Zapraszamy do ITVN w każdą niedzielę od 18 listopada o godzinie 10.55 (CET – Berlin, Paryż), 10.40 (CDT – Chicago) i 11.40 (EDT – Nowy Jork, Toronto).

W pierwszym odcinku siódmego już sezonu programu „I nie opuszczę Cię aż do ślubu” zabierzemy widzów do malowniczego Krakowa. Prowadząca Izabela Janachowska wyruszy z pomocą do Magdy i Michała – energetycznej pary tancerzy, mieszkających na co dzień w stolicy Małopolski. Magda jest studentką biologii, a Michał prowadzi szkołę tańca. Połączyła ich właśnie wspólna pasja do tańca – od najmłodszych lat uczęszczali na te same zajęcia, a ich drogi wciąż się splatały. Można by rzecz – przeznaczenie.

I NIE OPUSZCZE CIE AZ DO SLUBUI NIE OPUSZCZE CIE AZ DO SLUBU
Foto: TVN Piotr Mizerski

Do ślubu pozostało już niewiele czasu, a nie wszyscy bohaterowie przedsięwzięcia są w pełni gotowi. Wszystko wskazuje na to, że bez pomocy Izabeli Janachowskiej pan młody poszedłby do ślubu bez butów. Pomocy potrzebują też kobiety, mamy państwa młodych, które nie mają jeszcze ani fryzury ani makijażu na ten wielki dzień. Dzięki naszej prowadzącej – Michał i Magda tanecznym krokiem wejdą w nowy etap swojego życia. Zapraszamy do ITVN!

TEKST TVN STYLE

GARAŻ DUDY
Następny artykuł:

GARAŻ DUDY

tvnpix