Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

I NIE OPUSZCZĘ CIĘ AŻ DO ŚLUBU

Polecane | Programy |
I NIE OPUSZCZĘ CIĘ AŻ DO ŚLUBU
I NIE OPUSZCZE CIE AZ DO SLUBU  Foto: TVN Piotr Mizerski

I NIE OPUSZCZĘ CIĘ AŻ DO ŚLUBU

W szóstym sezonie programu „I nie opuszczę Cię aż do ślubu” spełnia się najczarniejszy sen prowadzącej, Izabeli Janachowskiej. Trafia w końcu na parę, która marzy o helikopterze! Czy ekspertce od organizacji ślubów uda się zrealizować to marzenie? Na nowe odcinki programu zapraszamy od 23 września w każdą niedzielę o godzinie 10.55 (CET – Berlin, Paryż), 10.40 (CDT – Chicago) i 11.40 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

Poprzeczka idzie do góry. Oczekiwania par, którym Izabela na 48 godzin przed ślubem pomaga rozwiązać wszystkie organizacyjne i artystyczne problemy, rosną. Nie wystarczy już tylko udekorować salę, załatwić samochód i zorganizować jakąś miłą atrakcję dla gości. Standardem jest już, że Izabela dba o wygląd Pary Młodej, najbliższej rodziny i przyjaciół. Normą jest, że upiększa wszystkie ważne kobiety w rodzinie: narzeczone, mamy, siostry i przyjaciółki. Zwyczajowo już organizuje transport, prezenty dla gości i wymyślne gadżety, które upiększają ceremonię w kościele i weselną zabawę. Zaprasza gwiazdy, by występowały podczas zabawy lub choć pomagały Państwu Młodym przygotować się do... pierwszego tańca, śpiewu czy innego występu.

I NIE OPUSZCZE CIE AZ DO SLUBUI NIE OPUSZCZE CIE AZ DO SLUBU
Foto: TVN Piotr Mizerski

W tej edycji Izabela Janachowska staje jednak przed wymaganiami, które dla niej samej wydają się nie do spełnienia... A jednak! Organizuje wesele w gotyckim stylu, czarno-fioletowe, inspirowane filmami Tima Burtona, dekoruje salę wielkości hangaru, gdzie bawić się będzie aż 500 gości i robi wszystko, co w jej mocy, żeby załatwić helikopter na zabawę w stylu Jamesa Bonda! Hitem sezonu staje się wielopiętrowy tort babeczkowy wielkości stogu siana oraz występ Etny.

TEKST TVN STYLE

POCZUJ SIĘ JAK MAŁGOSIA ROZENEK
Następny artykuł:

POCZUJ SIĘ JAK MAŁGOSIA ROZENEK

tvnpix