Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

GWIAZDY PRYWATNIE 4

Polecane | Programy |
GWIAZDY PRYWATNIE 4
GWIAZDY PRYWATNIE  Foto: TVN

GWIAZDY PRYWATNIE 4 - AGATA MŁYNARSKA

Program lifestylowy, Polska, rok produkcji: 2019

GWIAZDY PRYWATNIEGWIAZDY PRYWATNIE
Foto: TVN
GWIAZDY PRYWATNIEGWIAZDY PRYWATNIE
Foto: TVN

 

Najpiękniejsze historie zaczynają się i kończą w domu. I właśnie tam ponownie skieruje swoje kroki Ula Chincz, odwiedzając znanych i lubianych. W zaciszu swoich mieszkań porozmawiają o planach na przyszłość i marzeniach, sukcesach i porażkach, pamiątkach rodzinnych i o pasjach, ale także o domowych zwyczajach. Nie zabraknie zabawnych anegdot i łez wzruszenia. W pierwszym odcinku nowego sezonu „Gwiazdy prywatnie” odwiedzimy Agatę Młynarską. Znana prezenterka oprowadzi nas po swoim pięknym apartamencie, który pełen jest skrywających ciekawe historie pamiątek rodzinnych. Zapraszamy do ITVN w niedzielę 23 czerwca o godzinie 18:35! (CET – Berlin, Paryż), 18:30 (CST – Chicago), 19:30 (EST – Nowy Jork, Toronto).

Agata Młynarska to ulubienica publiczności, jedna z najbardziej znanych prezenterek i osobowości telewizyjnych w Polsce. Właśnie do jej domu zawita Ula w pierwszym odcinku „Gwiazd prywatnie“. Pierwsza rzecz, na którą zwróci uwagę po przekroczeniu progu mieszkania, to zniewalający zapach bijący od świec rozstawionych po całym domu – do ich ciepłego światła Agata ma słabość. Zaglądając do salonu usłyszymy kilka historii rodzinnych, których świadkami były zabytkowy stół, zdolny pomieścić - uwaga - 60 osób a także komoda. Wszystko zrobione z drzew rosnących kiedyś w rodzinnym dworze. Dowiemy się też jaką wzruszającą historię skrywa wisząca na ścianie kolekcja obrazów od zaprzyjaźnionej malarki. Znana z dbania o zdrowy styl życia Agata pokaże Uli również swoją kuchnię – dowiemy się na przykład po co prezenterce pokaźna kolekcja termosów. Przechodząc przez elegancką sypialnię poznamy romantyczną historię ślubu, kryjącą się za wiszącym tam obrazem, dowiemy się, dlaczego Agata nie mogłaby funkcjonować bez porządku w swoim mieszkaniu oraz co symbolizują dziecięce rysunki w złotych ramkach na jej ścianie. Garderoba, oprócz uporządkowanych kolorystycznie ubrań, na co szczególną uwagę zwróci znana pedantka, Ula, kryje pokaźną kolekcję okularów oraz całe archiwum gazet, w których kiedykolwiek pisano o Agacie. Pałacowe wnętrze łazienki, odkryje przed nami całkiem zwyczajną historię klocka do yogi... Oprócz tego Agata zabierze nas w sentymentalną podróż przez ważne dla niej zdjęcia, przedmioty, książki i skarby, by na koniec opowiedzieć nam o pamiątkach po swoim ukochanym ojcu.

 

TEKST TVN

CIĘŻARÓWKĄ PRZEZ WIETNAM
Następny artykuł:

CIĘŻARÓWKĄ PRZEZ WIETNAM

tvnpix