Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

GWIAZDY OD KUCHNI

Polecane | Programy |
GWIAZDY OD KUCHNI
GWIAZDY OD KUCHNI   Foto: TVN

GWIAZDY OD KUCHNI – NOWY SEZON

Od 13 sierpnia zapraszamy na premierowe odcinki programu „Gwiazdy od kuchni". Kolejny sezon zacznie się pysznie, dowcipnie i orientalnie. Kogo tym razem zaprosi Kasia Bosacka? Przekonają się Państwo oglądając ITVN w każdy poniedziałek o godzinie 15.15 (CET – Berlin, Paryż), 15.15 (CDT – Chicago) i 16.15 (EDT – Nowy Jork, Toronto).

Jak mieszkają celebryci? W co się ubierają i jak spędzają wolny czas ludzie znani z mediów? To interesuje nas od zawsze! Katarzyna Bosacka postanowiła pójść dalej i podpatrzyć, co gotują nasi ulubieńcy z pierwszych stron gazet. Zapyta ich też o kulinarne wspomnienia z rodzinnego domu i z podróży, o anegdoty i ciekawostki związane z gotowaniem

Kolejny sezon to kolejne niespodzianki. Robert Biedroń uwierzy, że pichcenie jest OK, Małgorzata Foremniak będzie namawiała Kasię Bosacką do gotowania zgodnie z zasadami kuchni pięciu przemian. Poznamy kulinarne fascynacje Ewy Gawryluk, która na naszych oczach przygotuje babkę ziemniaczaną. A czym zaskoczy Monika Pyrek? Czy będzie to prawdziwie mistrzowska kuchnia? Zapraszamy do ITVN!

TEKST TVN STYLE

GWIAZDY PRYWTANIE
Następny artykuł:

GWIAZDY PRYWTANIE

tvnpix