Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

GARAŻ DUDY

Polecane | Programy |
GARAŻ DUDY
GARAŻ DUDY  Foto: TVN MICHAŁ STAŃCZYK NEWSPIX.PL

GARAŻ DUDY

Od 10 listopada zapraszamy do ITVN na nowy program TVN Turbo „Garaż Dudy”. W soboty o 11.45 (CET – Berlin, Paryż), 11.35 (CDT – Chicago) i 12.35 (EDT – Nowy Jork, Toronto) mistrz Europy w wyścigach górskich Grzegorz Duda oraz jego mechanicy zrealizują kilka nietypowych motoryzacyjnych modyfikacji! 

GARAŻ DUDYGARAŻ DUDY
Foto: TVN MICHAŁ STAŃCZYK NEWSPIX.PL
GARAŻ DUDYGARAŻ DUDY
Foto: TVN MICHAŁ STAŃCZYK NEWSPIX.PL

To właśnie w garażu Dudy Nissan 350Z zamieni się w Ferrari California, a Ford Mustang otrzyma nowe, odlotowe wcielenie. Najciekawszym i zdecydowanie najtrudniejszym projektem będzie zbudowanie silnika do Hoverbike Raptor czyli połączenie helikoptera i motocykla.

Grzegorz Duda wpadnie na szalony pomysł budowy repliki Ferrari California - projekt rozpocznie od kupna zdezelowanego Nissana 350Z jako bazy. Na podstawie trójwymiarowego skanu karoserii oryginału ekipa rozpocznie prace nad bodykitem, zaś sam pomysłodawca pojedzie zamówić tapicerkę do Janusza i Ani, czterokrotnej mistrzyni Polski w muay thai. Z pomocą specjalisty od przerabianego modelu pochylimy się też nad kwestią wymiany skrzyni biegów z automatycznej na manualną. Zapraszamy do ITVN!

TEKST TVN TURBO

MEGATRANSPORTY
Następny artykuł:

MEGATRANSPORTY

tvnpix