Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

FLET SZCZUROŁAPA

Polecane | Seriale |
FLET SZCZUROŁAPA
FLET SZCZUROLAPA  Foto: Star Media

FLET SZCZUROŁAPA

Fanów kryminałów zapraszamy przed telewizory na „Flet szczurołapa”. W serialu poznamy detektywów Makar i Siergiej, którzy wpadną na trop seryjnego mordercy pięknych modelek. Zachęcamy do oglądania ITVN od czwartku 28 czerwca o godzinie 22.25 (CET – Berlin, Paryż) i od 30 czerwca w każdą sobotę o godzinie 21.00 (CDT – Chicago), 22.00 (EDT – Nowy Jork, Toronto).

W miejskim parku zostają znalezione zwłoki młodej i pięknej dziewczyny. Ofiara ma wydrapany na piersi tajemniczy znak. Policjanci prowadzący śledztwo wiążą tę sprawę z podobnymi przypadkami morderstw na przestrzeni kilku miesięcy. Ich wspólnym punktem jest powiązanie ofiar z pewną agencją modelek.

FLET SZCZUROLAPAFLET SZCZUROLAPA
Foto: Star Media

Tymczasem do Makara zgłasza się przyjaciółka jego matki. Jest zaskoczona zniknięciem swojej córki, Ałły. Gdy przyjechała odwiedzić ją na uniwersytecie, dowiedziała się, że dziewczyna jakiś czas temu zrezygnowała ze studiów. Matka prosi detektywów o odnalezienie dziewczyny. Makar i Siergiej zaczynają dochodzenie. Dowiadują się, że ostatnio zatrudniona była w agencji modelek. Okazuje się, że jest to ta sama agencja, w której pracowały zamordowane dziewczyny. Makar i Siergiej podejrzewają, że Alle może grozić śmiertelne niebezpieczeństwo.

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

WYJĄTKOWE DOMY
Następny artykuł:

WYJĄTKOWE DOMY

tvnpix