Aktualności

powrót do listy

FAKTY

Polecane | Programy |
FAKTY
FAKTY  Foto: TVN

EMISJA: godz. 19.00 (CEST - Berlin, Paryż), 19.00 (CDT - Chicago), 20.00 (EDT - Nowy Jork, Toronto);

 

FAKTY TVN są niezmiennie najchętniej oglądanym programem informacyjnym w Polsce. Widzowie darzą serwis zaufaniem, co potwierdzają dane oglądalności. W pierwszej połowie 2022 roku udział w rynku wyniósł 21,9% w grupie komercyjnej (łącznie dla dwóch kanałów). Tym samym Fakty były najczęściej wybieranym programem informacyjnym w kraju przez widzów w wieku 16 – 49 lat.

FAKTY TVN to marka sama w sobie, która oznacza rzetelne dziennikarstwo i obiektywne informacje. Zespół pracował na nią 25 lat. Są także symbolem rozwoju i zmian w polskim dziennikarstwie newsowym. Wystartowały dokładnie 3 października 1997 roku, a widzowie zobaczyli nową jakość. Sposób montowania i przedstawiania materiałów, wyraziści prowadzący, nieustępliwi i rzetelni reporterzy stali się wzorem do naśladowania, a widzowie szybko docenili pracę zespołu Faktów. Realizacja programu nie ograniczała się do studia – to także była nowość. Specjalne wydania prowadzone były w kontekście ważnych wydarzeń, takich jak: wybory prezydenckie, pielgrzymka papieska czy przystąpienie Polski do NATO i Unii Europejskiej. Nadawane były między innymi z Berlina, Rzymu, Waszyngtonu, Moskwy, Bagdadu, Smoleńska, Nowego Jorku i wielu miejsc w Polsce. Od powstania programu FAKTY trzymają wypracowane standardy, cieszą się pozycją lidera oraz zaufaniem widzów.

Codziennie prowadzący i reporterzy przekazują najważniejsze informacje z Polski i zagranicy. Przyglądają się sytuacji politycznej i ekonomicznej, śledzą wydarzenia kulturalne oraz sportowe. FAKTY TVN to gwarancja sprawdzonych newsów, szybkiej reakcji, wiarygodnej relacji. Obecnie tworzy je ponad 20 reporterek i reporterów oraz korespondentów zagranicznych, którzy pojawiają się zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. FAKTY to także wyjątkowy zespół doświadczonych wydawców, producentów, operatorów kamer i montażystów.

 

Codzienne wydanie „Faktów” można oglądać nie tylko przed telewizorem, ale także online poprzez player.pl.

autor: TVN
DZIEŃ DOBRY TVN
Następny artykuł:

DZIEŃ DOBRY TVN

tvnpix