Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

FAKTY

Polecane | Programy |
FAKTY
PIOTR KRAŚKO  Foto: TVN

EMISJA: godz. 19.00 (CET - Berlin, Paryż), 19.00 (CST - Chicago), 20.00 (EST - Nowy Jork, Toronto);

PROWADZĄCY: Anita WernerDiana RudnikGrzegorz KajdanowiczPiotr KraśkoPiotr Marciniak

„Fakty” to już nie tylko serwis informacyjny, ale marka! Dane mówią same za siebie – z miesiąca na miesiąc rośnie liczba osób, które obdarzają je swoim zaufaniem. Kolejny rok z rzędu program cieszy się pozycją lidera na rynku. To dowód na to, że szukając rzetelnych i obiektywnych newsów z kraju oraz ze świata, Polacy wybierają TVN.

Od początku swojej historii – od ponad 21 lat – „Fakty” TVN należą do czołówki najlepszych programów informacyjnych w Polsce. Przez ten czas program ewoluował, pojawiali się nowi prowadzący, jedno jednak pozostało bez zmian – rzetelna i obiektywna informacja.

W wiosennym sezonie Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Kraśko, Diana Rudnik i Piotr Marciniak tradycyjnie, punkt 19:00, spotkają się z widzami TVN, żeby poinformować ich o tym, co ważnego dzieje się w kraju oraz poza jego granicami, nie tylko na scenie politycznej i gospodarczej. Wspomagani są przez zespół ponad 20 reporterów i korespondentów zagranicznych, którzy pojawiają się zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. A wszystko po to, żeby będąc w samym środku wydarzeń, bezkompromisowo – często zadając niewygodne pytania – dotrzeć do prawdy i sedna każdej sprawy.

Codzienne wydanie „Faktów” można oglądać nie tylko przed telewizorem, ale także online za pomocą platformy player.pl, w pakiecie TVN International.

 

autor: TVN
WIOSNA W ITVN
Następny artykuł:

WIOSNA W ITVN

tvnpix