Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

FAKTY

Polecane | Programy |
FAKTY
FAKTY  Foto: TVN

Od ponad 20 lat niezmiennie jeden z najlepszych programów informacyjnych w kraju. Jego wizytówką są przede wszystkim rzetelna i obiektywna informacja, a także kultura przekazu. Ostatni sezon po raz kolejny potwierdził,że „Fakty” to już nie tylko serwis newsowy, ale marka, którą każdego dnia obdarzają zaufaniem miliony Polaków! Zapraszamy o godzinie 19.00 (CET - Berlin, Paryż), 19.00 (CST - Chicago), 20.00 (EST - Nowy Jork, Toronto) na świeżą porcję informacji.

„Fakty” to codzienna dawka najświeższych informacji. Od poniedziałku do niedzieli Anita Werner, Diana Rudnik, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak i Piotr Kraśko punktualnie o 19:00 zasiadają przed kamerą, aby przedstawić Polakom najnowsze doniesienia z kraju i ze świata. Zespół najlepszych reporterów na bieżąco śledzi wydarzenia na krajowej i międzynarodowej scenie politycznej oraz gospodarczej. Ekipy „Faktów” są zawsze tam, gdzie dzieje się coś istotnego.Relacjonują gorące tematy będąc w samym centrum wydarzeń, rozmawiając ze świadkami, ekspertami i komentatorami. „Fakty” nie boją się poruszać trudnych, a zarazem ważnych tematów. W momentach kryzysowych – jak pandemia COVID-19– starają się dostarczyć możliwie najpełniejszy obraz rzeczywistości, pomagając w zachowaniu zdrowia i bezpieczeństwa.

Co za tydzień
Następny artykuł:

Co za tydzień

tvnpix