Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

EKS-TRA ZMIANA

Polecane | Programy |
EKS-TRA ZMIANA
EKS-TRA ZMIANA  Foto: TVN

EKS-TRA ZMIANA 3

program, Polska, rok produkcji: 2019

Cztery wyjątkowe, całkiem nowe odcinki „Eks-tra zmiany” już tu są. Agata Młynarska i Krzysztof Miruć pomogą czterem osobom, które mają za sobą niełatwe rozstanie. Choć zawiódł ich ktoś, kto miał być oparciem „na zawsze”, a życie napisało scenariusz bez happy endu, to w programie przekonają się, że zamknięcie jednych drzwi, powoduje otwarcie kolejnych. Zapraszamy na program „Eks-tra zmiana” już w sobotę 7 grudnia o godzinie 21:20 (CET – Berlin, Paryż), 21:35 (CST – Chicago), 22:35 (EST – Nowy Jork, Toronto) w ITVN.

Jako pierwszą poznacie Agnieszkę, której największym problemem jest bardzo niska samoocena i kompletny brak pewności siebie. Agata udowodni Agnieszce, że patrzy na siebie w zbyt krytyczny sposób, a Krzysztof zajmie się pokojem, który bohaterka dzieli ze swoim nastoletnim synem. Bohaterką drugiego odcinka będzie Kasia, która rozwiodła się półtora roku temu. Choć temat rozstania zostawiła już za sobą, to jej relacja z córką bardzo ucierpiała. Nastolatka cały czas obwinia ją za rozpad rodziny i wyprowadzkę ojca. Agata postara się pomóc nie tylko Kasi, ale i Blance, aby więź matka-córka znowu odżyła. W tym sezonie zobaczymy również tatę trzech córek i dwukrotnego rozwodnika, którego pasją są motocykle, czy kobietę, która po odejściu od męża straciła kontakt z całą swoją rodziną.

TEKST TVN

POD POWIERZCHNIĄ
Następny artykuł:

POD POWIERZCHNIĄ

tvnpix