Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

Dzień Dobry Wakacje

Polecane | Programy |
Dzień Dobry Wakacje
DD Wakacje  Foto: TVN

Zapraszamy do oglądania letniego wydania programu „Dzień Dobry TVN” - „Dzień Dobry Wakacje”. Popularny morning-show możemy oglądać w soboty i niedziele o godzinie 08.00 (CET – Berlin, Paryż/CST - Chicago) / 09.00 (EST – Nowy Jork, Toronto). Co redakcja programu przygotowała dla widzów tym razem?

DD WAKACJEDD WAKACJE
Foto: TVN

Paulina Krupińska, Damian Michałowski, Marcin Prokop, Dorota Wellman, Agnieszka Szulim, Ewa Drzyzga,  Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer zadbają o to, by wakacyjne weekendy rozpoczynały się dawką pozytywnej energii. Wraz z zaproszonymi gośćmi będą dyskutować na ważne, bieżące tematy i pochylą się nad sposobami na idealny wypoczynek. Zaproszeni do studia eksperci udzielą porad w kwestii stylu, zdrowia, żywienia i urlopowych planów.

Reporterzy odkryją niezwykłe miejsca w całej Polsce. W wakacyjnej kuchni pojawią się sprawdzone przepisy na lekkie, letnie dania i udane wieczory z grillem.

Wakacje z ITVN i ITVN Extra!
Następny artykuł:

Wakacje z ITVN i ITVN Extra!

tvnpix