Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

Dzień Dobry Wakacje

Polecane | Programy |
Dzień Dobry Wakacje
DZIEŃ DOBRY TVN  Foto: TVN

Już w sobotę, 27 czerwca na kanale ITVN zobaczymy pierwsze wydanie magazynu śniadaniowego „Dzień Dobry Wakacje”. Program jest letnią odsłoną programu „Dzień Dobry TVN”, który powróci na antenę jesienią. Popularny morning-show możemy oglądać w soboty i niedziele o godzinie 09.00 (CET – Berlin, Paryż/CST - Chicago) / 10.00 (EST – Nowy Jork, Toronto). Co redakcja programu przygotowała dla widzów tym razem? 

DZIEŃ DOBRY WAKACJEDZIEŃ DOBRY WAKACJE
Foto: TVN

Paulina Krupińska, Damian Michałowski, Marcin Prokop, Dorota Wellman, Kinga Rusin, Piotr Kraśko, Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer zadbają o to, by wakacyjne weekendy rozpoczynały się dawką pozytywnej energii. Wraz z zaproszonymi gośćmi będą dyskutować na ważne, bieżące tematy i pochylą się nad sposobami na idealny wypoczynek. Zaproszeni do studia eksperci udzielą porad w kwestii stylu, zdrowia, żywienia i urlopowych planów.

Reporterzy odkryją niezwykłe miejsca w całej Polsce. W wakacyjnej kuchni pojawią się sprawdzone przepisy na lekkie, letnie dania i udane wieczory z grillem. Prezenterzy pogody-Bartek Jędrzejak i Diana Kautz zadbają o to, by zawsze świeciło słońce, a pogoda nie zaskakiwała. Ogrodnik Łukasz Skop podpowie jak dbać o rośliny w domu i w ogrodzie, a  Kasia Jaroszyńska udowodni, że zaadaptowanie przyczepy kamperowej na działce to doskonały pomysł na wyczarowanie z pomocą najbliższych niezwykłego miejsca do wypoczynku. W poprzednich latach dziennikarze odwiedzili między innymi Kołobrzeg, Uniejów, Kazimierz Dolny czy Kraków. Program emitowany będzie od 9:00 do 11:30.

Pierwsze wydanie "Dzień Dobry Wakacje" już 27 i 28 czerwca od 9:00 CET/CST, 10.00 EST w ITVN!

AMERYKA EXPRESS - ODC. 13 - finał
Następny artykuł:

AMERYKA EXPRESS - ODC. 13 - finał

tvnpix