Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

DZIEŃ DOBRY WAKACJE

Polecane | Programy |
DZIEŃ DOBRY WAKACJE
DZIEŃ DOBRY TVN  Foto: TVN

DZIEŃ DOBRY WAKACJE

Od 23 czerwca widzów ITVN zapraszamy na dużą dawkę pozytywnej energii, którą dostarczą prowadzący program „Dzień Dobry Wakacje”.  Znakomici goście, najświeższe newsy i gorące tematy to wszystko w weekendy o godz. 8.30 (CET – Berlin, Paryż) w ITVN.

W „Dzień Dobry Wakacje” znani i lubiani prezenterzy podpowiedzą, gdzie wyruszyć w podróż, jak uniknąć nudy, co robić w mieście i kiedy zaplanować urlop. Nawet sami gospodarze opuszczą studio w poszukiwaniu wrażeń. Dzięki nim weekendowe poranki staną się przyjemne i nabiorą letniego smaku.

 

DZIEN DOBRY TVNDZIEN DOBRY TVN
Foto: TVN / JUSTYNA ROJEK EAST NEWS

Wakacyjne wydanie to niemal dwie i pół godziny rozrywki, porad i informacji dotyczących m.in. zdrowia, urody, psychologii, pieniędzy. Nie zabraknie też plotek z życia gwiazd, prognozy pogody i wspólnego gotowania. Jakie niespodzianki przygotowała dla widzów ekipa „Dzień Dobry Wakacje”? Przekonają się Państwo, oglądając ITVN. Zapraszamy!

Więcej informacji na itvn.pl

MATERIAŁ TVN

DZIEŃ DOBRY WAKACJE
Następny artykuł:

DZIEŃ DOBRY WAKACJE

tvnpix