Aktualności

powrót do listy

DZIEŃ DOBRY TVN

Polecane | Programy |
DZIEŃ DOBRY TVN
DZIEŃ DOBRY TVN  Foto: TVN

EMISJA w ITVN: godz. 8.00 (CEST - Berlin, Paryż), 8.00 (CDT - Chicago), 9.00 (EDT - Nowy Jork, Toronto).

 

Poranek z „Dzień Dobry TVN” to najlepszy sposób, by rozpocząć nowy dzień! Uśmiech, pozytywna energia, garść najważniejszych informacji i porad – wszystko to czeka na widzów codziennie w najlepszym programie śniadaniowym w Polsce. W nowym sezonie kontynuowane będą dobrze znane widzom cykle, nie zabraknie też nowości. Czy poranek może być najprzyjemniejszą częścią dnia? Oczywiście! Wystarczy zacząć go z „Dzień Dobry TVN”. Wszystko, co najważniejsze, znajduje się właśnie tu: najnowsze informacje z kraju i ze świata, aktualne tematy, reportaże, inspirujący goście, ale przede wszystkim niezastąpione duety prowadzących.

W nowym sezonie redakcja programu przygotowała wyjątkową niespodziankę – casting na pogodynkę. To właśnie jeden z widzów „Dzień Dobry TVN” może wkrótce dołączyć do zespołu. Spośród wszystkich zgłoszeń wybranych zostanie dziesięciu kandydatów, którzy pod czujnym okiem specjalnie wybranego jury poddani zostaną przeróżnym próbom. Zwycięzca zostanie prezenterem pogody w „Dzień Dobry TVN”.

Jak wygląda na co dzień życie najmłodszych w odległych zakątkach świata? Czym się zajmują? Jak spędzają wolny czas? Na te oraz inne pytania odpowie nowy cykl „Dzieci świata”. Podróżniczka Marzena Figiel-Strzała wybierze się za granicę, by sprawdzić co łączy i dzieli dzieci mieszkające w przeróżnych zakątkach kuli ziemskiej.

W „Dzień Dobry Ameryko” dziennikarka Irmina Somers – Polka mieszkająca w Kanadzie – wybierze się do Stanów Zjednoczonych, by odwiedzić swoich rodaków i sprawdzić jak ułożyli sobie życie za oceanem.

Jesienią kontynuowane będą ulubione cykle widzów. W „OszczędzaMY” nie zabraknie przydatnych porad na temat tego jak radzić sobie z inflacją i rosnącymi cenami.

Dla miłośników zwierząt idealny będzie cykl „Opcja adopcja”, w którym specjaliści przekonają, że warto adoptować zwierzęta oraz zademonstrują jak radzić sobie z tymi, które sprawiają kłopoty.

Michał Cessanis po raz kolejny zabierze widzów w podróż po świecie i pokaże mniej oczywiste, ale wyjątkowo atrakcyjne destynacje.

Mikołaj Rey z kolei w „Rey smakuje” będzie podążał tropem niezwykłych smaków i miejsc, z których pochodzą. Jesienne poranki z „Dzień Dobry TVN” to solidna dawka pozytywnej energii!

autor: TVN
NA WSPÓLNEJ - NOWY SEZON
Następny artykuł:

NA WSPÓLNEJ - NOWY SEZON

tvnpix