Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

DZIEŃ DOBRY TVN

Polecane | Programy |
DZIEŃ DOBRY TVN
JESIEŃ 2021  Foto: TVN

EMISJA w ITVN: godz. 8.00 (CET - Berlin, Paryż), 8.00 (CST - Chicago), 9.00 (EST - Nowy Jork, Toronto).

Co pobudza każdego ranka bardziej niż aromatyczna kawa? Oczywiście najlepszy program śniadaniowy w Polsce! Nowy sezon to jeszcze więcej pozytywnej energii. Ulubione pary prowadzących udowodnią, że wspólnie spędzone poranki to najlepsza część dnia.

JESIEŃ 2021JESIEŃ 2021
Foto: TVN
JESIEŃ 2021JESIEŃ 2021

„Dzień dobry tvn” to niezawodny sposób na udany poranek. Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Marcin Prokop i Dorota Wellman, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer dbają o to, by niezależnie od aury za oknem w studiu zawsze panowała pogodna atmosfera.

Tej jesieni w programie pojawi się nowy poradnikowy cykl. Widzowie dowiedzą się w jaki sposób zachęcić dzieci do aktywności i zdrowej diety, szczególnie teraz, gdy w okresie po pandemii najmłodszym brakuje ruchu i kontaktu z rówieśnikami. Kontynuowane będą również dobrze znane cykle. Dzięki akcji „dzień dobry, tu kurier!” Widzowie mają możliwość, by za sprawą redakcji programu,sprawić bliskiej osobie niespodziankę i złożyć życzenia. W rolę kurierów ponownie wcielą się prowadzący i reporterzy „dzień dobry tvn”. Przełomowe, a czasem wstrząsające wydarzenia z najnowszej historii polski przedstawią goście cyklu „to był dzień”. Sposoby na samodzielne wykonanie drobnych napraw  kreatywne rozwiązania domowych problemów będą tematem nowych odcinków cyklu „sama to ogarniesz”. Wyjątkowe wnętrza urządzone nie przez profesjonalistów, a właścicieli zaprezentują bohaterowie „odpicowanych mieszkań”.

W wydaniach weekendowych sylwetki specjalistów i historie niezwykłych zabiegów przedstawi cykl „udana operacja”. King Burzyńska w „światłach na…” przybliży kolejnych bohaterów świata filmu i teatru, którzy mimo swoich artystycznych dokonań i dorobku, pozostają w cieniu. Michał cessanis zabierze widzów w najpiękniejsze i nieoczywiste miejsca w polsce i na świecie, a mikołaj rey podzieli się nowymi odkryciami kulinarnymi. "Dzień dobry tvn” to wyjątkowy program, w którym obok bieżących i ważnych tematów nie brakuje rozrywki i dobrego humoru. Tutaj to widzowie są najważniejsi!

Program można oglądać również na platformie Player.

RECEPTURA
Następny artykuł:

RECEPTURA

tvnpix