Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

DZIEŃ DOBRY TVN

Polecane | Programy |
DZIEŃ DOBRY TVN
DZIEŃ DOBRY TVN  Foto: TVN

EMISJA: godz. 8.00 (CET - Berlin, Paryż), 8.00 (CST - Chicago), 9.00 (EST - Nowy Jork, Toronto).

PROWADZĄCY: Anna KalczyńskaAndrzej SołtysikDorota WellmanMarcin Prokop, Filip Chajzer Małgorzata Ohme, Paulina Krupińska Damian Michałowski, Ewa Drzyzga Agnieszka Woźniak-Starak

 

Nie ma drugiego takiego miejsca! Studio „Dzień Dobry TVN” każdego ranka wypełnione jest pozytywną energią. Najważniejsze informacje z kraju i ze świata, garść przydatnych porad, ciekawi goście. Właśnie dlatego jest to najlepszy sposób na rozpoczęcie dnia! W nowym sezonie nie zabraknie nowości i niespodzianek. Prowadzący sprawią, że również tej wiosny ulubiony poranny program widzów nie przestanie zaskakiwać i inspirować.

„Dzień Dobry TVN” to codzienna porcja dobrej energii i spotkań z gwiazdami. To również poruszające reportaże, niezwykli goście, cenne wskazówki i porady. Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Dorota Wellman i Marcin Prokop, Filip Chajzer i Małgorzata Ohme, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak – prowadzący doskonale wiedzą jak zadbać o to, by od rana na twarzach widzów pojawiał się uśmiech. W nowym sezonie powodów, by oglądać „Dzień Dobry TVN”, będzie jeszcze więcej!

Kinga Burzyńska w nowym cyklu „Światła na” zaprezentuje sylwetki interesujących twórców teatralnych i filmowych. Skieruje uwagę na tych, którzy zwykle pozostają w cieniu, są jednak niezwykle utalentowani i aktywni. Znany grafik Andrzej Pągowski w cyklu „Sekrety sztuki” podąży śladem tajemniczych dzieł i wyjaśni ich zagadki. Gabi Drzewiecka porozmawia z zagranicznymi muzykami, by odkryć sekrety ich warsztatu pracy.

Miłośnicy podróży i gotowania również znajdą coś dla siebie. Michał Cessanis w cyklu „Do zobaczenia” zabierze widzów w niezwykłe miejsca na świecie i w Polsce. Mikołaj Rey będzie odkrywać niecodzienne smaki i przepisy na nowe dania, ale także nowe przepisy na dobrze już znane potrawy tradycyjnej polskiej kuchni. Jego cykl „Rey smakuje” zabierze widzów w niezwykłą kulinarną podróż.

Wśród poruszanych w programie zagadnień nie zabraknie również tematów medycznych. Skomplikowane operacje i zabiegi, wybitni lekarze specjaliści – wszystko to znajdzie się w dobrze znanym cyklu „Udana operacja”. Powróci również Marcin Kostrzyński. Tylko on potrafi w tak niezwykle barwny i pasjonujący sposób opowiadać o zwyczajach i zachowaniach zwierząt. Z kolei Łukasz Skop w cyklu „Co z tego wyrośnie” nadal będzie dzielił się z widzami cennymi poradami dotyczącymi pielęgnacji roślin w domu i ogrodzie.

Zdobycze technologii ułatwiają codzienne funkcjonowanie. O ich możliwościach, ale też pułapkach czyhających na użytkowników, będzie opowiadać Maciej Kawecki. W podróż w czasie zabierze widzów cykl „To był dzień”, w którym dzięki relacjom uczestników zaprezentowane zostaną pamiętne wydarzenia z historii Polski i świata. 

Wszystko to do zobaczenia już wkrótce w nowych odcinkach programu. Dobry dzień zaczyna się od „Dzień Dobry TVN”!

FAKTY
Następny artykuł:

FAKTY

tvnpix