Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

DZIEŃ DOBRY TVN

Polecane | Programy |
DZIEŃ DOBRY TVN
DZIEŃ DOBRY TVN  Foto: TVN

DZIEŃ DOBRY TVN

Przyjemny i ciekawy poranek w wyjątkowym towarzystwie tylko z magazynem śniadaniowym „Dzień Dobry TVN”! Interesujące reportaże, ciekawe dyskusje i charyzmatyczni prowadzący zapewnią dawkę rzetelnej wiedzy i pozytywnej energii na cały dzień. Zapraszamy codziennie o godzinie 7.30 (CET – Berlin Paryż), 8.00 (CDT – Chicago), 9.00 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN! 

DZIEŃ DOBRY TVNDZIEŃ DOBRY TVN
Foto: TVN
DZIEŃ DOBRY TVNDZIEŃ DOBRY TVN
Foto: TVN
DZIEŃ DOBRY TVNDZIEŃ DOBRY TVN
Foto: TVN

„Dzień Dobry TVN” to jeden z najpopularniejszych magazynów śniadaniowych, dostępnych dla polskich widzów za granicą. Codziennie, przez siedem dni w tygodniu, poruszamy ważne, aktualne tematy oraz gościmy wyjątkowych rozmówców i ekspertów, którzy opowiedzą o wszystkim, co ważne, zaskakujące i inspirujące z zakresu stylu życia, kuchni, zdrowia, mody i urody, rozrywki i życia gwiazd. Każdego dnia w kuchni „Dzień dobry TVN” gotują dla nas znani i lubiani szefowie kuchni, dietetycy oraz gwiazdy najpopularniejszych kanałów kulinarnych. W programie również najważniejsze newsy z kraju i ze świata oraz prognoza pogody.

W tygodniu budzą nas prowadzący: Kinga Rusin i Piotr Kraśko, Dorota Wellman i Marcin Prokop oraz Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. W weekend spotkamy się z Dorotą i Marcinem a także z Anną Kalczyńską-Maciejowską i Andrzejem Sołtysikiem.

NA WSPÓLNEJ
Następny artykuł:

NA WSPÓLNEJ

tvnpix