Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

DZIEŃ DOBRY TVN

Polecane | Programy |
DZIEŃ DOBRY TVN
DZIEN DOBRY TVN  Foto: TVN

DZIEŃ DOBRY TVN

Przyjemny i ciekawy poranek w wyjątkowym towarzystwie tylko z „Dzień Dobry TVN”! Interesujące reportaże, ciekawe dyskusje i charyzmatyczni prowadzący zapewnią dawkę rzetelnej wiedzy i pozytywnej energii na cały dzień. Zapraszamy codziennie o godzinie 8.00 (CET – Berlin Paryż), a także od poniedziałku do piątku o godzinie 7.15 (CDT – Chicago), 8.15 (EDT – Nowy Jork, Toronto) i w weekendy o 8.00 (CDT – Chicago), 9.00 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN!

W jesiennej odsłonie Dzień Dobry TVN jeszcze więcej aktualnych tematów, wyjątkowych gości i ekspertów, którzy będą rozmawiać o wszystkim, co ważne. Co determinuje kobiece życie i myślenie? Jakie mechanizmy wpływają na nasze decyzje? Jakie jesteśmy my, Polki, czym jest dla nas szczęście i jak możemy je osiągnąć? O tym dyskutować będziemy w „Kobiecym DNA” z Katarzyną Pawlikowską, ekspertką w dziedzinie kobiecej motywacji. Z pedagogiem społecznym prof. Mariuszem Jędrzejką poruszymy trudny temat różnego rodzaju uzależnień u dzieci i młodzieży. Spotkamy się z nastolatkami nadużywającymi leków, dopalaczy, narkotyków, korzystania z telefonów komórkowych, mediów społecznościowych, komputerów czy aplikacji. Jak sobie radzić z takim problemem u dziecka, jak rozpoznać objawy i gdzie szukać pomocy?

DZIEN DOBRY TVNDZIEN DOBRY TVN
Foto: TVN

W niezwykłe kulinarne podróże po Polsce i Europie zabierze widzów Mikołaj Rej. Będziemy odkrywać nieznane smaki, poznamy tradycje kulinarne różnych regionów, historie potraw i produktów lokalnych oraz różne sposoby ich przyrządzania. Przepisy na wyborne dania z całego świata gwarantowane! W studiu „Dzień Dobry TVN” nie zabraknie również kulinarnych rewolucji, a zadba o to wspaniała i żywiołowa rzymianka, Cristina Cateze, która dołączyła do zespołu programu i z pewnością zauroczy widzów nie tylko swoją przepyszną, włoską kuchnią!

Jesienią także porady najlepszych stylistów, tak by świetnie wyglądać i dobrze czuć się we własnej skórze!  We „Fryzjerskim pogotowiu” stylista fryzur doradzi jak dbać o włosy, pokaże łatwe i efektowne upięcia. Marta Gąska w „Maluj się, kto może” zdradzi tajniki sztuki makijażu na co dzień, do pracy i na wieczór, a Adam Chowański w cyklu „W stroju Adama” przeprowadzi rewolucję modową i zadba, byśmy wyglądały zjawiskowo. Agnieszka Cegielska zaopiekuje się naszym zdrowiem i samopoczuciem dzięki potędze naturalnych metod i sile drzemiącej w roślinach. Qczaj zaś ożywi nasze ciała specjalnie dobranymi ćwiczeniami i doładuje baterie pozytywnej energii do maksimum!

DZIEN DOBRY TVNDZIEN DOBRY TVN
Foto: TVN

Codziennie w „Dzień Dobry TVN” najświeższe newsy z kraju i ze świata. Najważniejsze wydarzenia kulturalne, relacje z czerwonych dywanów, światowe premiery, smaczki polskiego show-biznesu  – o to wszystko zadba Agnieszka Jastrzębska. Mateusz Hładki zdradzi co rozgrzewa do czerwoności zagraniczne media, czyli emocje gwarantowane! Basia Pasek odkryje zaś kulisy pracy i życia polskich gwiazd.

TEKST TVN

NA WSPÓLNEJ
Następny artykuł:

NA WSPÓLNEJ

tvnpix