Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

DUCH W KRZYWYM ZWIERCIADLE

Seriale |
DUCH W KRZYWYM ZWIERCIADLE
DUCH W KRZYWYM ZWIERCIADLE  Foto: Star Media

DUCH W KRZYWYM ZWIERCIADLE

Starsza kobieta zwraca się do detektywów Makara i Siergieja o pomoc. Podejrzewa, że ktoś próbuje ją zabić. Czy śledczym uda się namierzyć domniemanego zabójcę? Przekonają się Państwo, oglądając miniserial kryminalny „Duch w krzywym zwierciadle” w każdy czwartek od 26 lipca o godzinie 22.15 (CET – Berlin, Paryż), 21.00 (CDT – Chicago) i 22.00 (EDT – Nowy Jork, Toronto) w ITVN. Zapraszamy!

Olga Szestakowa to starsza, bogata kobieta, mieszkająca w dużym domu na wsi. Zwraca się ona o pomoc do dwóch detektywów, Makara Iliuszyna i Siergieja Babkina. Powodem tego są ostatnie dramatyczne wydarzenia, których padła ofiarą. Początkowo przypisała je przypadkowi, ale od czasu pojawienia się groźnego napisu zaczęła obawiać się o swoje życie. Tym bardziej, że ktoś próbował zepchnąć ją ze schodów. Krewni kobiety zrzucają całą winę na ducha młodej dziewczyny od lat nawiedzającego dom.

DUCH W KRZYWYM ZWIERCIADLEDUCH W KRZYWYM ZWIERCIADLE
Foto: Star Media

Szestakowa nie wierzy jednak w zjawiska paranormalne, więc angażuje Makara oraz Siergieja. Detektywi nie traktują sprawy z najwyższą powagą, obiecują jednak się nią zająć i zamieszkują w jej domu. Kilka dni później ktoś ponownie straszy kobietę, doprowadzając ją niemal do ataku serca. Śledczy decydują się bliżej przyjrzeć historii tajemniczej śmierci młodej dziewczyny, która utopiła się w stawie w posiadłości Szestakowej. Okazuje się, że spokojna wieś kryje wiele tajemnic i niewyjaśnionych zdarzeń.

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

MEGATRANSPORTY
Następny artykuł:

MEGATRANSPORTY

tvnpix