Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

DRZEWO MARZEŃ

Polecane | Programy |
DRZEWO MARZEŃ
DRZEWO MARZEŃ - SEZON 2  Wideo: TVN

DRZEWO MARZEŃ – SEZON 2

Mateusz Gessler po raz kolejny wyrusza w Polskę, żeby spełniać dziecięce marzenia. To bardzo przyjemne, ale i niełatwe zadanie! Wyobraźnia najmłodszych bohaterów programu nie zna granic. Czy prowadzący będzie w stanie zrealizować wszystkie pomysły i sprawić przyjemność obdarowanym przez niego osobom? Zapraszamy do ITVN na drugą edycję „Drzewa marzeń” w każdą sobotę o godzinie 20.00 (CET– Berlin, Paryż), 20.00 (CST – Chicago), 21.00 (EST – Nowy Jork, Toronto)

DRZEWO MARZEŃDRZEWO MARZEŃ
Foto: TVN EAST NEWS BARTOSZ KRUPA
DRZEWO MARZEŃDRZEWO MARZEŃ
Foto: TVN EAST NEWS BARTOSZ KRUPA
DRZEWO MARZEŃDRZEWO MARZEŃ
Foto: TVN EAST NEWS BARTOSZ KRUPA

Marzenia mogą być różne. To, co dla jednych jest codziennością, dla innych może wydawać się nierealne i trudne do zdobycia. Dzieci doskonale wiedzą, o czym marzą dorośli. Najpiękniejsze jest to, że ich życzenia płyną prosto z serca, a łączy je bezinteresowność i chęć niesienia pomocy.

W drugim sezonie „Drzewa marzeń” Mateusz Gessler odwiedzi szkoły z Warszawy, ze Śląska i z okolic Krakowa. Wszystkich uczniów zaprosi do wspólnej zabawy polegającej na wymyśleniu marzenia dla bliskich im osób. O tym, co chcieliby zrobić dla kogoś ze swojego otoczenia, opowiedzą Mateuszowi na Magicznym Drzewie, na którym zawisną wszystkie karteczki z życzeniami. W każdym z dziewięciu odcinków programu prowadzący spełni prośby aż trzech wybranych przez siebie bohaterów.

Kogo tym razem wybierze Mateusz Gessler? Czy uda mu się zaskoczyć bohaterów programu? Zapraszamy przed telewizory!

TEKST TVN

36,6
Następny artykuł:

36,6

tvnpix