Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

DRUGA SZANSA

Polecane | Seriale |
DRUGA SZANSA
DRUGA SZANSA - ODCINEK 3  Foto: TVN

DRUGA SZANSA 4 – odcinek 3

Serial, Polska, rok produkcji: 2017

Sekrety Piotra dotyczące jego przeszłości stają się głównym tematem tabloidów. Monika podejmuje śledztwo na własną rękę by sprawdzić, czy Piotr rzeczywiście winny jest zarzucanych mu oszustw. Prawda okazuje się być jednak bardzo niepokojąca… Zapraszamy na serial „Druga szansa” (sezon 4) do ITVN w sobotę 22 czerwca o godzinie 18:15 (CET – Berlin, Paryż), 18:10 (CST – Chicago), 19:10 (EST – Nowy Jork, Toronto).

DRUGA SZANSA - ODCINEK 3DRUGA SZANSA - ODCINEK 3
Foto: TVN

DRUGA SZANSA - ODCINEK 3DRUGA SZANSA - ODCINEK 3
Foto: TVN

Monika znowu znajduje się w samym środku skandalu, który staje się pożywką dla bulwarowych mediów. Na jaw wychodzą sekrety z przeszłości Piotra, a prasa przykleja mu łatkę oszusta i złodzieja. Czy Aktywna TV i gwiazdy, które wspierały Bazę pozostaną przy Boreckiej, czy też ulegną medialnej nagonce? Monika postanawia przeprowadzić swoje śledztwo i zweryfikować informacje podawane przez media. Z własnego doświadczenia wie, jak szybko można zniszczyć człowieka oskarżeniami i jak trudno komuś, kto jest niewinny się bronić. Tylko czy Piotr rzeczywiście jest niewinny? Monika prosi Borysa, by ten dokładnie sprawdził przeszłość Piotra. To, czego dowiaduje się komisarz jeszcze bardziej niepokoi Borecką, stawia również pod znakiem zapytania przyszłość Bazy i dzieciaków, który znalazły tam spokojną przystań… Ksawery zaczyna swój staż w szpitalu. Jest pełen zapału i marzy o tym by asystować Arturowi w codziennej pracy chirurga. Jednak ku swojemu zdziwieniu od razu pierwszego dnia zostaje asystentem Pani Jadzi czyli… salowym. Ksawery musi więc myć podłogę, roznosić obiady i czyścić toalety. Czy gwiazdor przestraszy się „brudnych obowiązków”, czy też wytrwa w swoim postanowieniu by zająć się medycyną? Justyna informuje swoich muzyków z zespołu, że Ksawery rzucił śpiewanie i nie będzie brał udziału w koncertach. Justyna postanawia zatem kontynuować swoją muzyczną drogę i bierze udział w przesłuchaniach kandydatów na nowego gitarzystę. Na casting przychodzi wielu chętnych, ale bezdyskusyjnie najlepszy ze wszystkich jest charyzmatyczny i tajemniczy rockman ze starszego pokolenia o pseudonimie „Dziadek” (w tej roli Janusz Chabior). Czy Justyna zaryzykuje i zaprosi go do współpracy mimo, iż jego image jest tak różny od wizerunku grupy? Zeit cały czas korzysta z gościnnego kąta u brata i wygląda na to, że zamiast bankietów w stolicy wybiera spokojny czas na wsi oraz…. wizyty u Kaśki. Czy dawne uczucie odżyje? Zapraszamy na trzeci odcinek czwartego sezonu serialu „Druga szansa”.

 

TEKST TVN

CIĘŻARÓWKĄ PRZEZ WIETNAM
Następny artykuł:

CIĘŻARÓWKĄ PRZEZ WIETNAM

tvnpix